Štatistika rýchlosti internetu podľa názvu hostiteľa používateľa

Ukazuje to 100 najlepších krajín zoradených podľa rýchlosti sťahovania a nahrávania. Rýchlosť sťahovania má dvojnásobnú dôležitosť ako nahrávanie v tomto poradí.

Veríme hlavne strednej hodnote; je spoľahlivejšia ako čistá priemerná hodnota. Publikujeme tiež dolný kvartil (Q1) a horný kvartil (Q3). Median, Q1 a Q3 vám môžu poskytnúť predstavu o štatistickom rozložení výsledkov testov.

Graf rýchlosti internetu vo svete

Sťahovanie

Nahrávanie

Odozva

Top 100 krajín

Tieto štatistiky sa zostavujú pomocou TLD spätného záznamu IP (názov hostiteľa). Niektoré krajiny používajú viacero TLD (napríklad .co.uk, .net.uk). Kliknutím na názov krajiny (ak je to možné) zobrazíte podrobné štatistiky.

   Download (Mbits)Upload (Mbits)Ping (ms)
 ŠtátTLDAVGQ1MedianQ3AVGQ1MedianQ3AVGQ1MedianQ3
1.Singaporecom.sg255,536,93138,0373,3227,927,83114,6338,84351339
2.Singaporenet.sg173,444,69111,8204,6164,428,8485,91219,1276818
3.Japanjp225,842,07101,1306,1196,022,1492,48268,027111829
4.Romaniaro189,534,2787,23282,9130,627,4575,48164,22681523
5.Luxembourglu157,819,9386,57190,9101,011,7850,60164,357162146
6.Israelnet.il184,829,4083,62278,945,363,3724,0074,032771219
7.Switzerlandch137,531,6475,33181,169,6315,5333,6974,102181319
8.Chilecl185,814,9966,18287,5157,58,8250,62230,03881633
9.New Zealandnet.nz174,923,6072,26173,572,555,4931,0597,4677303980
10.Denmarkdk139,727,7770,75183,770,3412,9530,3672,9332172536
11.Netherlandsnl131,127,0668,93179,548,9010,2826,9638,1330131624
12.Japanco.jp107,918,8659,70102,896,0113,5937,6492,9233122033
13.Spaines132,318,0156,47162,998,109,2828,2095,0547183063
14.Bosnia and Herzegovinaba80,1929,4361,6997,8113,927,5513,1017,2157384449
15.Norwayno130,520,4556,27143,560,0310,0321,5049,2551152849
16.Brazilnet.br108,415,4251,23155,064,147,9831,0390,6554162962
17.Moldaviamd102,321,8449,94105,474,729,5131,7888,1663114276
18.Portugalpt98,2917,5352,97139,949,779,8924,1893,8638111634
19.Ecuadornet.ec63,0624,1944,6186,9850,8916,5339,8079,403081222
20.Brazilcom.br106,115,0948,18131,552,167,8823,9155,3357173261
21.Hungaryco.hu88,0720,2543,6072,5763,6211,3432,3260,202191317
22.Polandnet.pl110,417,2647,11115,541,406,6424,5150,6626111625
23.Israelil74,6912,6944,8090,3659,7711,8228,7283,75305719
24.Hungaryhu123,915,1845,38130,148,416,0118,6240,3030121830
25.Brazilbr72,4316,1842,1179,5551,2611,2024,7163,0052172655
26.Polandcom.pl108,715,4442,86102,850,455,8719,7153,7025101625
27.Indianet.in64,7919,7136,9072,1454,7414,5729,8062,013581634
28.Belgiumbe88,9520,0144,4791,6120,245,0613,8725,6944202744
29.Colombianet.co74,6013,5241,7699,9931,607,2917,2228,9646172642
30.Germanyde96,2513,7043,4993,3521,714,7411,6432,9540172539
31.New Zealandco.nz102,210,2139,22105,848,113,2219,6864,5780334582
32.Serbiaco.rs57,3216,4244,6875,3415,485,858,2414,0834152130
33.Francefr147,29,6039,16172,197,901,7018,13112,742152240
34.Paraguaycom.py62,817,6241,32108,514,994,4312,5722,5287334667
35.Austriaco.at62,8317,1641,2476,3724,326,1211,2219,6232141624
36.Canadaca86,2311,3939,7793,8738,983,4110,4433,9961122256
37.Belarusby45,1012,5935,0366,0428,067,2119,0739,9868465670
38.United Kingdomco.uk76,5414,1537,3559,3640,653,6412,2821,2747263750
39.Bulgariabg58,3115,6231,5768,9134,6710,2723,6851,6657193558
40.Australiacom.au55,9114,5736,3953,6816,804,0813,6418,6752193357
41.Indiain55,5511,4231,7065,5744,504,3921,6953,1571295183
42.Australianet.au53,0812,2333,8252,8314,994,3913,5218,0853163052
43.Icelandis98,818,0032,5495,6684,612,8915,6745,0773113181
44.Italyit75,5013,5833,3071,5328,473,2313,4920,0839162544
45.Bangladeshnet.bd31,7117,2825,7043,9230,2913,8925,2942,4551111538
46.Ecuadorec37,787,2225,7353,2134,944,9224,2951,9343121833
47.Indiaco.in39,4211,9125,4849,6836,318,4624,6449,3449243460
48.Colombiaco55,818,6229,1693,0657,774,7117,1778,6180102075
49.Lithuanialt86,1311,4629,2279,1466,894,7215,8352,4752103559
50.Swedense85,7412,1929,9893,7348,885,2712,0848,5348153348
51.Vietnamvn41,4210,1526,5565,8735,864,4118,0057,0185334477
52.Czech Republiccz62,7713,3229,8662,8031,345,1910,3724,9732132034
53.Russiaru53,988,9626,7464,5943,603,1016,4259,0046163051
54.Finlandfi58,0212,8529,5063,6720,583,679,5820,1270375573
55.Slovakiask84,3311,8529,0572,6434,403,5410,1841,6932132234
56.European unioneu67,9310,2926,5169,8144,925,1813,6138,9032111731
57.Austriaat53,3411,1728,5056,1516,514,829,5416,6539152234
58.Ukraineua32,9410,7323,8946,2227,705,3917,4737,9176435280
59.Perunet.pe43,905,4226,5955,1521,211,8010,8128,2666202868
60.Irelandie47,119,3726,0850,2424,802,1210,3926,6755173556
61.Polandpl76,378,7525,0775,5726,943,2610,8628,8942183144
62.Bangladeshcom.bd23,819,2920,2030,4621,146,6518,4927,5670133369
63.Argentinacom.ar50,637,7324,2059,5621,912,1810,2325,4155152548
64.Sloveniasi62,538,8022,8882,1045,762,6910,5134,0762203055
65.Uruguaynet.uy81,583,9218,8091,7019,550,6218,6033,76921726117
66.United Arab Emiratesnet.ae95,7110,2722,35102,841,172,2011,0857,51731431134
67.Malaysianet.my53,397,0621,0961,2428,033,9313,1529,0593305989
68.Perucom.pe41,989,5719,6560,3340,604,1316,0260,573881640
69.Serbiars55,449,7523,8951,2916,922,787,5019,8043162944
70.Ukrainenet.ua37,086,9317,5935,6336,347,3719,0143,8460384773
71.Latvialv58,517,8221,0356,6847,663,0510,4728,2072193758
72.Ecuadorcom.ec27,299,6021,2736,2214,865,129,4015,9742162255
73.Mexicocom.mx42,007,9521,1350,0918,571,868,6020,8464213567
74.Estoniaee33,0510,3921,8343,4518,682,667,0417,7070415882
75.Mexiconet.mx34,8411,7522,9046,419,512,164,889,5363314670
76.Argentinanet.ar38,325,6020,1552,6515,540,898,6920,0359182950
77.United Kingdomuk52,0612,5318,9739,2747,373,809,3219,6256255777
78.Colombiacom.co33,964,9718,6743,0210,221,697,3310,191112540126
79.Thailandth49,127,0318,0461,8328,512,927,0424,041014764150
80.Greecegr35,007,9318,6349,796,340,884,399,2665233664
81.Croatiahr28,087,7817,1331,5116,912,186,5816,5257243757
82.Omanom44,187,6017,4030,9714,810,704,9510,0612941131149
83.Montenegrome51,527,8317,0323,9244,012,955,617,2075346797
84.Thailandco.th40,166,5116,3351,1118,372,446,2714,30954760102
85.Turkeycom.tr25,948,6115,9633,496,682,585,357,3658173067
86.United Statesus37,294,6615,7643,4926,030,545,6921,1616850120262
87.Hondurashn17,977,6714,8723,138,880,703,925,801114582152
88.Bosnia and Herzegovinanet.ba18,196,1315,7225,083,200,701,783,39113334262
89.Nicaraguacom.ni22,385,5914,6632,405,242,313,647,60101607696
90.Indonesiaco.id19,184,0812,0024,2310,702,247,4613,93974159109
91.Georgiage14,925,9212,5219,3010,572,496,1618,88104688497
92.Ukrainecom.ua22,061,9812,2921,9519,670,764,8729,2573355187
93.Kyrgyzstankg16,833,9312,1213,219,680,451,842,401626272166
94.Guatemalanet.gt19,807,3811,6826,773,771,062,614,4112093106161
95.Mexicomx23,081,7411,6230,825,650,912,145,6371314466
96.Nicaraguanet.ni22,086,5410,0828,097,811,444,0811,23975880126
97.Armeniaam17,844,4010,1319,849,520,671,617,6612277129141
98.Philippinescom.ph21,993,258,7929,7417,671,293,3112,6876415684
99.Cypruscom.cy22,135,199,6522,4910,230,551,4510,4210967115143
100.Boliviabo10,883,997,9414,173,710,443,515,8313065137159

Top 20 hostiteľov

   Download (Mbits)Upload (Mbits)Ping (ms)
ŠtátHostnamePočet testovAVGQ1MedianQ3AVGQ1MedianQ3AVGQ1MedianQ3
Polandtelnaptelecom.pl
 
347,493,96493,3551,747,3931,2343,4650,279347
Japannuro.jp
 
438,592,76325,7667,5405,6104,0330,1650,61561017
Polandls.com.pl
 
296,886,17399,9412,961,0536,4169,4780,888667
Japancommufa.jp
 
721,573,20277,2798,7579,170,46274,9659,416101316
Polandostnet.pl
 
221,343,88328,8378,160,5616,5958,9595,711791216
Czech Republicvutbr.cz
 
372,640,17201,1839,8400,433,96202,1898,2141311
Czech Republicscancom.cz
 
253,852,43157,0365,7262,942,43167,8427,08447
Denmarkfastspeed.dk
 
270,162,65207,5400,190,9827,9060,32106,225172030
Denmarkhiper.dk
 
267,474,26208,0404,3110,027,5659,0698,7027162029
Polandtarnobrzeg.pl
 
166,963,79192,8240,191,0768,8083,20106,0158912
Polandlogitus.pl
 
173,392,95154,7274,0172,478,47138,8265,615121416
Chilepacificonet.cl
 
257,252,54150,1446,0228,248,06137,4368,62061116
Czech Republicmuni.cz
 
231,736,64133,8305,3299,339,28155,4502,51981016
Japanbbiq.jp
 
265,967,10150,3448,7189,652,58122,1288,225212226
Singaporesingnet.com.sg
 
234,633,19142,9302,0217,125,68124,9314,03863343
Japanad.jp
 
216,661,43141,7343,5178,159,34121,9259,125111623
Japantransix.jp
 
196,975,05127,0281,0194,180,74130,9279,11881521
United Kingdombcube.co.uk
 
220,436,99126,4356,3220,922,72113,4330,1224817
Denmarkbnaa.dk
 
183,291,86114,8276,8192,242,89111,1196,97557
Japanitscom.jp
 
214,251,76139,1283,7126,09,4459,9075,351791316