Štatistika rýchlosti internetu podľa názvu hostiteľa používateľa

Ukazuje to 100 najlepších krajín zoradených podľa rýchlosti sťahovania a nahrávania. Rýchlosť sťahovania má dvojnásobnú dôležitosť ako nahrávanie v tomto poradí.

Veríme hlavne strednej hodnote; je spoľahlivejšia ako čistá priemerná hodnota. Publikujeme tiež dolný kvartil (Q1) a horný kvartil (Q3). Median, Q1 a Q3 vám môžu poskytnúť predstavu o štatistickom rozložení výsledkov testov.

Graf rýchlosti internetu vo svete

Sťahovanie

Nahrávanie

Odozva

Top 100 krajín

Tieto štatistiky sa zostavujú pomocou TLD spätného záznamu IP (názov hostiteľa). Niektoré krajiny používajú viacero TLD (napríklad .co.uk, .net.uk). Kliknutím na názov krajiny (ak je to možné) zobrazíte podrobné štatistiky.

   Download (Mbits)Upload (Mbits)Ping (ms)
 ŠtátTLDAVGQ1MedianQ3AVGQ1MedianQ3AVGQ1MedianQ3
1.Japanjp177,127,0078,68217,9161,512,6367,96192,935122040
2.Singaporecom.sg145,824,9265,57170,9102,27,9539,79107,24973864
3.Turks and Caicos Islandstc64,0627,3460,3571,4247,5716,0643,0465,58136252745
4.Romaniaro129,324,2852,69114,582,8016,6146,7493,3029101628
5.Singaporenet.sg111,419,7552,53140,987,2714,6141,36100,24261139
6.Portugalpt85,1620,1055,78119,646,9910,3522,8492,3229101423
7.Switzerlandch92,4324,1251,69103,047,8510,0024,9649,5927111627
8.United Kingdomuk95,6517,2248,2282,7866,6913,4324,3490,972981636
9.Serbiaco.rs57,5715,9151,2598,188,074,287,769,8062373956
10.Spaines93,5816,5544,80100,137,904,9020,6751,4551243251
11.Netherlandsnl80,2618,8342,4492,1830,324,9519,6927,7051192537
12.Vietnamvn49,6712,7445,0676,0124,322,0512,5840,121073543105
13.Hungaryhu99,8316,5743,1293,8732,514,9114,6928,8433121932
14.Swedense90,4216,4440,2996,8944,624,6812,0859,6046122745
15.Luxembourglu79,0514,9536,0790,2441,574,0418,8648,9944232942
16.Liechtensteinli83,3918,5539,18103,867,853,2711,1162,262691724
17.Austriaco.at50,3017,5238,4767,3614,404,057,9811,4233141935
18.Moldaviamd56,3516,1134,3164,2031,302,4115,8541,8051173958
19.Polandcom.pl72,1714,2435,7386,5632,674,0812,4731,0231131831
20.Icelandis83,2318,8536,7468,4422,912,459,8931,4499566877
21.Polandnet.pl75,1212,7432,3882,4825,083,6313,0333,1736131935
22.San Marinosm63,1717,2633,9881,289,755,629,7615,8251172539
23.Denmarkdk60,7710,9632,3066,3929,182,5212,7439,1454284259
24.Indiain49,3111,3732,6363,8233,721,8211,7044,9776254983
25.Norwayno63,9312,2732,0177,7425,953,7312,3129,7253203351
26.Germanyde68,5712,0633,1360,3114,992,289,4620,5540182740
27.New Zealandco.nz68,279,0531,4379,3214,230,708,3519,621073648113
28.Belgiumbe50,2212,7329,9257,1212,114,159,1818,3348253444
29.Canadaca46,309,0829,1468,1119,771,879,9721,5357192953
30.Indiaco.in49,469,7526,2947,6237,125,9115,3038,4861273756
31.Australiacom.au37,9311,7329,2450,2211,301,398,9218,0463203463
32.Indianet.in59,747,4729,0649,5342,593,939,2826,263961640
33.United Statesus61,106,7428,7458,4617,511,257,1215,31107356099
34.Bulgariabg42,3713,2324,6648,4520,843,1813,4729,4969244059
35.Ukraineua31,2311,6023,0240,7622,156,4316,3932,0356354763
36.Australianet.au41,9815,0928,4544,938,821,394,8515,2670213260
37.Italyit45,169,5726,1353,5117,081,269,1019,0645193148
38.Israelco.il46,9311,5829,4759,196,511,032,064,98821770115
39.Irelandie53,209,8526,2750,2917,102,187,1018,9754203650
40.Francefr105,07,2925,7493,9059,560,807,9065,4947152340
41.Ukrainenet.ua45,009,0522,9044,9822,522,7612,4526,3879365166
42.Israelnet.il75,129,9026,9665,2312,651,362,586,11781687114
43.Lithuanialt48,089,6924,3654,5920,441,737,6126,8882435780
44.Austriaat40,349,7522,8646,3912,253,217,8914,3038162337
45.Indonesiaco.id30,855,8420,9941,9118,313,7411,6222,3163223461
46.Finlandfi44,309,4122,8148,2612,882,717,9513,3566345467
47.European unioneu48,0110,6521,4348,1930,694,459,7326,5233131935
48.Czech Republiccz42,1911,3522,4846,3818,633,056,5217,3836152236
49.Belarusby28,737,5520,3037,4816,351,9110,8023,3584445471
50.Estoniaee41,138,1921,3847,7521,522,977,7822,6557193969
51.United Kingdomco.uk45,828,4821,1347,7319,531,477,2918,1165265071
52.Polandpl56,127,6520,2951,3719,681,927,8020,6946193248
53.Slovakiask46,679,4620,7843,5615,341,884,9918,4440172840
54.Thailandth77,297,4120,7659,809,470,381,594,3115187103217
55.Ukrainecom.ua27,056,9717,4840,5615,132,617,6817,9477374876
56.Bosnia and Herzegovinaba38,099,7518,0945,327,114,265,937,40107344779
57.United Arab Emiratesnet.ae29,3510,3920,4334,123,900,750,981,28135119127142
58.Indonesiaid23,769,3614,1933,2319,186,9513,3826,88852142122
59.Serbiars34,978,0717,2141,137,491,023,588,4280475775
60.Sloveniasi28,758,5316,5938,687,071,172,455,2473445381
61.North Macedoniacom.mk20,3210,0917,1926,205,300,791,074,1677505782
62.Jordancom.jo25,536,4017,2942,143,120,530,835,0113388111149
63.Russiaru33,844,9514,3439,9821,950,925,4025,7882295688
64.New Zealandnet.nz48,212,2915,6750,4920,320,301,6119,951173466153
65.Montenegrome26,418,8414,9425,908,151,082,375,3159334468
66.Croatiahr26,135,9614,6829,489,330,862,759,1573355072
67.Greecegr23,076,6014,1835,083,280,742,234,6380386184
68.Ecuadornet.ec20,105,9914,5729,131,870,501,182,5114095119169
69.Bangladeshcom.bd19,943,9110,6221,0216,091,578,7420,2275113685
70.Mexicomx19,396,7513,3423,912,730,931,622,8198556898
71.Albaniaal16,946,3410,8421,706,012,065,238,5470485871
72.Malaysianet.my29,953,5211,6236,8611,230,503,3012,481344872133
73.Georgiage13,973,6912,7418,603,230,531,004,1414683123144
74.Latvialv33,013,6110,4036,0217,131,245,4916,0789436194
75.Mexiconet.mx19,205,1611,8424,652,840,441,653,811145472176
76.Madagascarmg28,452,8511,0845,1525,920,313,1250,31109630217
77.Brazilcom.br16,174,4511,3022,361,060,170,340,56221135151182
78.Colombiaco55,014,8910,4428,1617,140,431,7210,3114172117199
79.Indonesianet.id16,504,119,7820,737,370,882,647,1185294185
80.Brazilnet.br14,855,0110,6321,020,440,160,330,50191140160187
81.Omanom19,754,9310,1321,473,880,310,532,3918784164238
82.Colombianet.co16,974,539,9524,191,480,400,792,1515095111185
83.Nicaraguanet.ni13,124,468,9916,281,580,410,852,0214590102181
84.Turkeycom.tr12,443,518,8117,111,580,450,591,2115584135160
85.United Kingdomnet.uk29,432,638,5532,3611,090,390,7916,3310417124173
86.Réunionre27,113,448,5819,3011,200,280,311,46230121259296
87.Boliviabo9,414,698,3612,770,490,300,490,67179134146182
88.Cypruscom.cy17,574,048,1816,492,790,490,803,4312378108145
89.Trinidad and Tobagoco.tt13,733,807,9120,681,350,330,642,50168103159204
90.Dominican Republicnet.do12,593,297,8014,391,460,430,731,101377392159
91.Mexicocom.mx16,602,947,6719,043,170,360,692,711266588163
92.Kazakhstankz18,723,217,6119,564,570,470,792,1413079108141
93.Morocconet.ma16,153,277,6311,385,070,290,694,17109426093
94.Costa Ricaco.cr14,594,107,6717,950,960,360,521,42190110165223
95.Nicaraguacom.ni10,092,327,0017,211,230,391,001,79162103119196
96.Thailandco.th23,653,956,6019,465,870,391,673,8417085112223
97.Boliviacom.bo8,903,677,1711,940,530,310,490,71194133147217
98.Hondurashn11,332,786,5513,482,190,410,952,5913981105179
99.Bosnia and Herzegovinanet.ba11,743,916,7613,481,400,360,431,46834579100
100.Armeniaam12,132,716,4516,961,930,480,682,2714694133142

Top 20 hostiteľov

   Download (Mbits)Upload (Mbits)Ping (ms)
ŠtátHostnamePočet testovAVGQ1MedianQ3AVGQ1MedianQ3AVGQ1MedianQ3
Czech Republicvutbr.cz
 
436,492,32366,5811,5451,493,23463,9826,111114
Japannuro.jp
 
426,992,00310,1814,5422,790,50311,6808,8186816
Polandpolkomtel.com.pl
 
248,5121,8176,1429,7355,8206,7282,1589,18456
Japancommufa.jp
 
221,453,55120,6262,2256,051,04126,3426,523121418
Polandtonetic.pl
 
131,133,23161,9177,617,2710,9013,6022,491991217
Netherlandscaiway.nl
 
174,948,76107,6256,0121,326,0783,98181,418121519
Japanbbiq.jp
 
222,756,6198,20369,8161,841,2490,17249,128202327
Czech Republiccvut.cz
 
283,927,2394,54537,8319,832,5594,78672,615249
Hungarybme.hu
 
291,846,6794,32583,3211,358,8194,09350,834236
Czech Republiczcu.cz
 
180,830,0892,04241,5230,021,5093,53221,613459
Japantransix.jp
 
156,840,2587,45196,3124,946,0987,98135,063121928
Italymclink.it
 
93,5936,09101,7125,959,4512,7357,4198,5327161728
Polandvirtuaoperator.pl
 
207,938,26104,9376,862,1731,5048,7980,17173515
Japanad.jp
 
149,028,9585,77230,0136,027,8981,64205,929131727
Polandeuro-lan.pl
 
302,479,80108,8596,539,9919,5934,5667,0816101014
Polandwtvk.pl
 
159,335,6485,85153,5143,236,1273,24156,5177917
Indiamaxnet.sk
 
146,528,1391,22319,764,5226,3552,6496,381991417
Polandls.com.pl
 
102,470,92109,1121,815,6511,1115,4919,623381341
Switzerlandcablecom.ch
 
153,332,2694,02212,055,6016,8644,4972,6932111626
Slovakiaglstn.sk
 
123,522,8877,0592,7584,5226,0971,4393,4933101321