Štatistika rýchlosti internetu podľa názvu hostiteľa používateľa

Ukazuje to 100 najlepších krajín zoradených podľa rýchlosti sťahovania a nahrávania. Rýchlosť sťahovania má dvojnásobnú dôležitosť ako nahrávanie v tomto poradí.

Veríme hlavne strednej hodnote; je spoľahlivejšia ako čistá priemerná hodnota. Publikujeme tiež dolný kvartil (Q1) a horný kvartil (Q3). Median, Q1 a Q3 vám môžu poskytnúť predstavu o štatistickom rozložení výsledkov testov.

Graf rýchlosti internetu vo svete

Sťahovanie

Nahrávanie

Odozva

Top 100 krajín

Tieto štatistiky sa zostavujú pomocou TLD spätného záznamu IP (názov hostiteľa). Niektoré krajiny používajú viacero TLD (napríklad .co.uk, .net.uk). Kliknutím na názov krajiny (ak je to možné) zobrazíte podrobné štatistiky.

   Download (Mbits)Upload (Mbits)Ping (ms)
 ŠtátTLDAVGQ1MedianQ3AVGQ1MedianQ3AVGQ1MedianQ3
1.Singaporenet.sg161,425,7963,39207,9130,914,3448,58121,0347940
2.Singaporecom.sg133,019,5060,90180,890,508,1334,6899,244383446
3.Romaniaro107,620,6648,2893,4170,6813,1342,2487,5733111936
4.United Kingdomuk80,1232,3251,0454,9061,1114,1220,8328,7948243440
5.Japanjp100,317,7148,29105,777,794,4222,4783,3055224569
6.Switzerlandch82,5122,1646,7193,4939,158,7420,3042,7025121622
7.San Marinosm69,8921,8642,7179,9613,386,319,7818,1634242832
8.Turks and Caicos Islandstc47,0216,4834,8354,6228,665,1223,3544,9470377891
9.Monacomc55,796,5438,8972,7929,256,139,3138,6959344473
10.Netherlandsnl62,5414,7633,9069,3527,754,4416,0427,6546212639
11.Hong Kongcom.hk70,4019,2337,2569,4433,512,189,059,72106163063
12.Spaines64,8611,8733,8886,1128,242,2313,5338,8656263557
13.Swedense81,1615,3734,2192,0549,194,0310,6047,6143153146
14.Luxembourglu61,9714,4530,4980,4233,282,2817,9846,9354233448
15.Austriaco.at53,6617,5435,3970,0614,443,887,9811,6929141626
16.Polandcom.pl66,1912,8933,7977,7927,193,5110,7629,8228121727
17.Hungaryhu69,9012,4733,4780,2223,813,4510,3322,7635142238
18.Portugalpt54,3510,6031,9080,8628,444,3212,3937,9937121734
19.New Zealandnet.nz59,0411,4031,6971,4623,641,3710,9920,0081405371
20.Norwayno62,2113,0829,6870,7329,473,8712,5929,3349203047
21.United Kingdomnet.uk58,2613,8331,0550,6917,313,999,2227,0141162237
22.Bulgariabg36,9512,5428,0046,0921,784,2315,0731,3957163451
23.New Zealandco.nz53,6811,5229,8271,3317,541,169,7719,3569354563
24.Polandnet.pl63,0612,0029,3666,5021,093,039,7628,5931131832
25.Belgiumbe46,6812,3330,3560,2910,644,117,2216,4246213043
26.Germanyde59,5511,1829,5856,6513,492,008,6915,3041182739
27.Canadaca49,1910,9628,4865,2023,292,829,6816,0144152446
28.Moldaviamd30,008,6521,8135,5424,182,2621,6433,2437143448
29.Icelandis49,729,6726,0756,3111,992,436,9913,1186646881
30.Australiacom.au32,2210,5625,5044,4510,761,317,5217,6148213248
31.Denmarkdk50,048,0922,9759,8128,422,4012,1938,5255264361
32.Vietnamvn31,884,7924,6046,4517,570,398,0724,291213749133
33.Montenegrome35,9212,2126,2542,168,462,614,028,9274465371
34.Finlandfi45,859,6121,6248,5716,272,499,3618,7250263551
35.Israelco.il34,909,9425,2354,743,971,111,943,88991681123
36.Italyit41,058,0122,3446,8414,680,937,1018,6542182843
37.Belarusby29,826,0719,9038,7420,481,0210,8522,9581405680
38.Liechtensteinli61,309,4422,6551,0129,931,014,819,8432142444
39.Russiacom.ru39,7310,5921,5852,5419,852,186,5827,5090278296
40.Lithuanialt41,649,4121,5243,8325,481,416,1024,0068435273
41.Ukrainenet.ua26,298,4419,1735,0417,101,479,3222,0266415273
42.Indiain32,086,4219,8841,2723,820,847,0431,8067164576
43.Czech Republiccz36,769,9620,5741,2516,662,215,5615,0235142133
44.Indianet.in45,807,1318,6048,4931,772,759,4218,964382136
45.Australianet.au29,289,1521,1841,997,670,844,2513,5855233258
46.European unioneu41,409,0119,1237,9224,983,518,2221,4843142137
47.Israelnet.il49,837,1121,9749,638,821,002,063,85871793116
48.Austriaat32,088,4519,6236,999,962,586,5911,3939162336
49.Polandpl47,396,9918,8745,4316,671,837,3219,0141183042
50.Latvialv36,758,4818,6138,1123,041,586,7122,1365345075
51.Indiaco.in26,917,8117,4534,4418,231,958,0624,1049274159
52.United Kingdomco.uk31,587,2718,7641,9216,601,214,6117,2560285066
53.Slovakiask39,478,1718,5238,3314,091,644,8112,6139162739
54.Ukraineua27,596,1116,0232,7216,262,529,2321,2663395168
55.Bosnia and Herzegovinaba31,178,8816,5541,205,311,545,527,1273365470
56.Japanco.jp47,694,6117,0549,8641,401,254,2216,89874470109
57.Estoniaee33,907,6415,5937,6318,821,836,0818,2657203969
58.Francefr83,365,4916,1466,0145,690,733,5339,0650162541
59.Indonesiaco.id29,023,1012,7943,7018,391,528,6729,5059183051
60.Irelandie34,834,9914,3438,6914,201,245,3817,3367294462
61.Serbiars27,296,5614,8231,046,110,833,188,0973415472
62.North Macedoniacom.mk17,597,2815,9423,062,970,500,891,801115578106
63.Sloveniasi39,415,4914,3776,4118,631,493,9326,5442163149
64.United Statesus34,404,5313,4738,5013,490,703,4411,69854363118
65.Croatiahr20,625,9013,5724,847,090,712,007,0770364970
66.Ukrainecom.ua21,886,9212,9530,7715,710,972,9826,5993435576
67.Russiaru27,784,0012,4832,6617,850,773,7318,89963972106
68.Mexiconet.mx19,295,1613,4824,792,950,651,703,921025365114
69.Thailandth53,683,7010,1947,2422,460,342,1323,0415340187246
70.Albaniaal15,545,7810,3419,542,810,921,533,3193616894
71.Cypruscom.cy12,145,169,8916,272,100,691,482,6810671108133
72.Ecuadornet.ec16,303,5810,2025,061,110,390,771,50160107129196
73.Brazilcom.br14,294,2210,3021,000,500,200,440,61189139154181
74.Georgiage14,023,279,8820,784,210,561,215,4911372100139
75.Indonesianet.id14,853,559,2519,246,250,922,314,8057263451
76.Jordancom.jo19,493,599,7836,201,650,480,721,40128103128143
77.United Arab Emiratesnet.ae20,573,719,7520,103,810,370,560,89216130177284
78.Greecegr15,533,769,1220,702,160,610,833,38944468100
79.Turkeycom.tr12,193,298,9615,631,410,450,651,8512468102134
80.Brazilnet.br13,423,679,0318,320,500,190,390,58197139161191
81.Colombiaco14,882,828,7615,408,650,210,482,931975099207
82.Colombianet.co12,653,428,2117,961,240,380,681,7716498120195
83.Brazilbr11,953,068,1116,790,640,220,430,68193128151187
84.Boliviabo8,874,027,8512,830,500,320,480,68189137149204
85.Perunet.pe12,092,657,6915,860,760,340,551,17190116135216
86.Malaysianet.my16,682,187,0719,966,580,351,735,431295267198
87.Russianet.ru16,953,377,2822,446,480,420,702,60188106146191
88.Mexicocom.mx14,422,737,1516,952,360,340,592,091266589144
89.Nicaraguanet.ni9,932,847,0911,221,570,390,641,5915190101186
90.Bosnia and Herzegovinanet.ba9,494,857,0511,220,960,290,560,771235167100
91.Armeniaam11,932,666,9915,514,480,290,601,9414286142168
92.Guatemalacom.gt9,711,926,7411,932,240,391,062,531397484172
93.Mexicomx12,772,426,7418,663,010,380,901,981386498182
94.Morocconet.ma14,503,146,879,901,620,210,550,811284871113
95.Costa Ricaco.cr12,452,976,8819,720,810,350,450,88183115187214
96.Philippinescom.ph9,322,666,3111,643,440,260,401,7823682242307
97.Sri Lankalk8,011,835,8511,460,730,290,450,881566784179
98.Uruguaynet.uy9,462,265,7015,460,330,230,350,46219167181250
99.Paraguaycom.py7,451,795,6512,530,320,240,360,40246191204274
100.Guyananet.gy9,451,675,329,080,780,390,701,01155108114204

Top 20 hostiteľov

   Download (Mbits)Upload (Mbits)Ping (ms)
ŠtátHostnamePočet testovAVGQ1MedianQ3AVGQ1MedianQ3AVGQ1MedianQ3
Japannuro.jp
 
274,275,49161,8441,9272,035,4193,88479,93492751
Czech Republicvutbr.cz
 
274,052,94120,3508,9372,351,55159,4794,88127
Polandwtvk.pl
 
152,947,06156,3204,4104,842,3283,5796,90137812
Czech Republiccvut.cz
 
286,017,7193,63548,1319,215,4993,83700,7202511
Czech Republicsatt.cz
 
140,483,1190,64131,6153,189,0793,89167,95447
United Kingdomvirtual1.co.uk
 
128,952,7785,1991,17109,650,0291,7194,6316111216
Czech Republiccas.cz
 
189,726,3582,73216,4188,033,7488,75135,6113512
Polandtarnobrzeg.pl
 
104,638,8286,9793,2067,2032,8270,4894,1519131617
Japantransix.jp
 
142,632,2488,38181,1106,619,0467,57154,042163554
Czech Republiccasnet.cz
 
120,956,0988,06179,259,8332,3964,9386,9816111220
Czech Republickabel1.cz
 
73,6839,0980,7590,5268,1523,3075,5592,43127810
Polandbetanet.pl
 
176,553,6986,48191,652,6230,1449,4968,6316101316
Francenordnet.fr
 
170,815,6673,33256,8106,011,6569,37179,3101101531
Swedenbahnhof.se
 
119,837,3279,09109,178,4113,1349,6089,0733121732
Germanydg-w.de
 
136,935,3470,95206,880,6025,7152,31130,116101317
Switzerlandupc.ch
 
117,635,4383,04164,134,4610,1127,3452,7225151721
Romaniaastral.ro
 
136,435,3186,74181,732,985,9819,5324,6922121624
Switzerlandsenselan.ch
 
114,932,7185,97167,219,925,1818,3122,1526151620
Czech Republicmegasphera.cz
 
66,2230,7763,6491,3856,8926,8860,6083,621991115
Polandorange.pl
 
120,532,5970,89174,049,9118,3142,3562,322091317