Štatistika rýchlosti internetu podľa názvu hostiteľa používateľa

Ukazuje to 100 najlepších krajín zoradených podľa rýchlosti sťahovania a nahrávania. Rýchlosť sťahovania má dvojnásobnú dôležitosť ako nahrávanie v tomto poradí.

Veríme hlavne strednej hodnote; je spoľahlivejšia ako čistá priemerná hodnota. Publikujeme tiež dolný kvartil (Q1) a horný kvartil (Q3). Median, Q1 a Q3 vám môžu poskytnúť predstavu o štatistickom rozložení výsledkov testov.

Jazyk:

NET , DE , AT , ES , FR , IT , HU , PL , UK , RO , CZ

Graf rýchlosti internetu vo svete

Sťahovanie

Nahrávanie

Odozva

Top 100 krajín

Tieto štatistiky sa zostavujú pomocou TLD spätného záznamu IP (názov hostiteľa). Niektoré krajiny používajú viacero TLD (napríklad .co.uk, .net.uk). Kliknutím na názov krajiny (ak je to možné) zobrazíte podrobné štatistiky.

   Download (Mbits)Upload (Mbits)Ping (ms)
 ŠtátTLDAVGQ1MedianQ3AVGQ1MedianQ3AVGQ1MedianQ3
1.Singaporecom.sg284,538,41152,1415,5274,130,92108,9434,13751443
2.Singaporenet.sg291,868,66144,2381,4281,862,82120,3470,3176811
3.Israelil193,985,55105,7339,7115,363,8892,41140,49569
4.Japanjp229,941,24103,5318,4198,122,1792,28275,227111729
5.Moldaviamd185,532,0589,00307,1170,033,4291,47244,62641039
6.Romaniaro186,427,8983,45257,7121,722,4465,58142,62591525
7.Netherlandsnl166,434,9292,84233,758,5016,4826,8439,1629131723
8.Israelnet.il191,232,7286,72284,044,754,6228,1779,363081219
9.Denmarkdk147,228,1779,87206,280,1112,5534,5588,4037172538
10.Spaines150,717,9666,66206,1124,59,1437,27162,847162658
11.Brazilbr103,723,6251,4191,1673,3118,3461,7290,6135172247
12.Switzerlandch113,228,0264,39130,956,2814,4729,5662,072291419
13.Polandnet.pl127,221,6962,02159,746,4710,0029,6655,3726101523
14.Ecuadornet.ec73,8620,4852,0999,0567,7415,6648,7096,253271325
15.Icelandis149,819,7558,79150,0139,86,7833,80172,05652167
16.Polandcom.pl130,719,5059,70147,564,958,8528,3471,022891524
17.Brazilnet.br109,613,7150,32166,870,306,8330,9993,3369203971
18.Hungaryco.hu72,9723,5644,7990,1241,8116,0635,5859,561791217
19.Brazilcom.br106,112,3047,82131,854,096,7226,7867,8869183368
20.Japanco.jp82,6410,9643,6180,1364,798,5230,4785,9137132644
21.United Kingdomuk108,88,8644,0393,8087,639,1728,9189,7774112367
22.Luxembourglu128,315,3343,99113,162,608,2826,0777,3938222739
23.New Zealandco.nz105,413,2941,62137,445,544,5030,5274,2894323980
24.Hungaryhu132,515,8946,61141,950,926,9219,0045,6128111830
25.Francefr162,311,0144,27210,4111,42,5323,23148,738152139
26.Serbiaco.rs73,4926,8550,8088,2417,516,829,8714,8748132033
27.Canadaca115,215,8049,56123,859,635,1611,3453,9860102055
28.Norwayno108,517,4544,41107,045,088,4619,4247,8654203251
29.Belgiumbe83,4717,7746,5493,0218,345,8313,8322,3040192541
30.Germanyde97,8814,2846,2495,8623,615,3212,0834,0640172437
31.Swedense103,415,2541,65111,757,428,0817,5151,7747133145
32.Indianet.in51,2712,4631,6265,6254,0718,8736,5278,733691639
33.Portugalpt90,6511,2138,57100,238,787,1221,0659,7353243253
34.Indiain57,7011,8835,0372,0748,925,4625,3661,2664284473
35.Australiacom.au59,6715,3938,7554,0318,274,7115,3618,8158162852
36.Bahraincom.bh44,6426,1143,9566,595,142,643,524,521049394103
37.Colombianet.co74,9510,9934,9193,4838,866,0019,9031,8458182844
38.United Kingdomco.uk76,7419,2537,0858,9031,096,1713,5319,9351293849
39.Chilecl152,73,6130,76196,0125,41,1223,96130,463112161
40.Australianet.au57,0115,0435,9653,2315,524,4412,6117,8560162854
41.Bangladeshnet.bd30,2311,3726,0144,8231,8410,3631,2047,153591534
42.Vietnamvn51,508,2331,4782,8138,233,5019,1255,3694324089
43.New Zealandnet.nz70,3110,9732,7874,7627,152,0815,2838,751033455138
44.Finlandfi69,6914,6634,9385,4728,404,3910,3824,3363355272
45.Uruguaynet.uy92,777,3627,9392,6319,921,9123,5731,6281193679
46.Austriaco.at70,2021,2434,8877,4120,385,479,6029,9819131522
47.Bulgariabg58,7713,3528,8064,4441,875,1220,8062,5266213660
48.Lithuanialt82,219,9230,9381,6167,182,8916,0960,1047102951
49.Ecuadorec38,489,0426,1851,5134,903,7623,5047,0643111933
50.Ukraineua42,0612,8926,5059,2335,176,2321,4250,5173365683
51.Bosnia and Herzegovinaba59,707,7231,2261,409,482,169,9314,2767364252
52.Russiaru54,248,8126,6972,5145,713,4418,5973,7660213869
53.Czech Republiccz67,7913,0630,5967,9536,765,4210,7826,3331132033
54.Italyit76,9011,0029,7571,5730,492,9012,3820,2444162849
55.Slovakiask84,9912,0229,0274,3638,633,7410,1642,2232142434
56.Austriaat53,6311,4428,6160,5115,904,809,6718,2137162335
57.Estoniaee44,7713,0428,5754,1327,564,249,5634,2160274262
58.Colombiaco93,204,7628,5793,6694,770,569,3593,881061329139
59.Polandpl84,048,9826,9083,4129,483,5611,6430,5043183143
60.European unioneu74,2910,7925,8465,3747,015,6013,6834,8932121832
61.Malaysianet.my77,698,4225,6299,7935,893,9912,7245,2877175080
62.United Arab Emiratesnet.ae102,010,6624,1793,3938,642,9515,5751,6054131699
63.Indiaco.in37,569,1221,7246,9537,046,9820,1047,7861233959
64.Bangladeshcom.bd28,359,5920,3231,4826,988,8319,9230,0242111847
65.Ukrainenet.ua52,579,7119,7447,9555,754,5119,6961,0258344581
66.Argentinacom.ar56,177,8123,6659,9823,112,1910,4026,8269172859
67.Ecuadorcom.ec29,509,8922,9945,7915,304,629,3214,0657152154
68.Mexiconet.mx36,8213,3224,6444,0611,752,575,2512,1463304567
69.Belarusby33,499,1719,7950,3527,835,9614,9543,2266415066
70.Irelandie65,819,5321,3353,8520,233,649,0927,4150203758
71.Jordancom.jo33,1910,1223,2243,3710,131,993,406,541099099112
72.Paraguaycom.py43,714,5419,8858,0611,901,539,8917,78119496095
73.Mexicocom.mx38,967,5120,7649,5418,351,697,2419,8868213976
74.Perunet.pe30,686,1919,2042,2816,092,309,5122,5066233394
75.Perucom.pe30,608,7917,6127,3530,415,3512,3223,2435101833
76.Montenegrome52,5314,9119,7235,0229,654,105,8812,9856214166
77.Latvialv72,855,0717,1666,7765,171,6410,3131,7371203864
78.Argentinanet.ar46,615,0718,0051,0719,050,788,0123,2490193286
79.Turkeycom.tr39,468,6918,8941,298,392,755,677,6245152453
80.Serbiars51,307,8418,9246,5916,651,825,1219,0551173048
81.Greecegr37,757,5218,9549,998,440,924,599,6161253962
82.Colombiacom.co39,516,2916,5542,6912,902,718,4313,3488264079
83.United Statesus85,423,3417,35104,668,060,975,2058,581213066196
84.Nicaraguanet.ni32,818,0715,8031,3712,661,144,9420,52985578113
85.Croatiahr30,877,1715,4732,0716,031,275,5615,0858193555
86.Indonesiaco.id24,644,2312,3029,0213,542,187,4516,3078405997
87.Nicaraguacom.ni33,536,6614,4128,3122,430,603,058,0612171100149
88.Thailandco.th57,776,2013,1346,9317,571,694,6716,331305083206
89.Dominican Republicnet.do23,965,2913,6030,366,810,942,637,151005064106
90.Armeniaam15,135,4312,5819,577,990,902,379,0511283122130
91.Thailandth35,005,5011,4529,7614,470,523,9716,0416261195218
92.Georgiage16,985,0410,4927,2612,401,763,7615,451047196116
93.Philippinescom.ph20,035,589,3115,3416,411,564,416,7780446587
94.Cypruscom.cy21,715,028,9919,587,670,982,697,10966886116
95.Bosnia and Herzegovinanet.ba14,713,799,6423,582,530,521,222,6067354460
96.Costa Ricaco.cr12,907,159,5717,232,780,711,164,21157126139188
97.Indonesianet.id20,052,397,9319,949,931,403,838,95994167113
98.Morocconet.ma25,163,558,7126,8411,030,561,5715,4284426299
99.Kyrgyzstankg11,583,337,1713,003,450,292,082,951566583286
100.Egyptcom.eg10,533,377,5115,181,720,470,922,15173102130157

Top 20 hostiteľov

   Download (Mbits)Upload (Mbits)Ping (ms)
ŠtátHostnamePočet testovAVGQ1MedianQ3AVGQ1MedianQ3AVGQ1MedianQ3
Polandeuro-lan.pl
 
586,320,59919,0933,6282,117,37294,3536,4115510
Czech Republictul.cz
 
465,393,59499,1844,3539,894,08766,5900,99558
Japancommufa.jp
 
734,491,35383,6819,1618,288,91321,6607,917101316
Japannuro.jp
 
372,375,13273,2587,2362,590,56280,2587,21971321
Czech Republicupce.cz
 
367,056,86228,0793,9400,975,62285,9879,814458
Polandostnet.pl
 
265,280,54325,4356,054,4517,1244,9981,4925111216
Denmarkbnaa.dk
 
241,5108,3250,2263,6239,889,81176,5206,811566
Japanbbiq.jp
 
297,574,52186,2495,6216,155,94145,3319,323182024
Netherlandscaiway.nl
 
265,943,67166,6504,0231,033,46148,7405,6195817
Denmarkfastspeed.dk
 
254,774,83208,0369,7121,331,8963,65103,636172434
Polandtelpol.net.pl
 
262,972,88203,2408,060,8737,4651,0873,3615101420
Germanytele-ag.de
 
284,157,01185,4515,259,4512,3873,6684,2524192029
Israel012.net.il
 
243,571,77182,8300,856,8124,6139,4678,02124712
Czech Republiccvut.cz
 
326,132,28132,7707,4359,535,66136,9784,313248
Japanad.jp
 
212,554,96140,8337,9172,155,71117,5264,423111724
Czech Republicvutbr.cz
 
359,540,85123,7834,1386,644,75136,1868,2121411
Japanj-cnet.jp
 
211,275,10180,1322,543,079,4615,7187,5828202430
Czech Republiczcu.cz
 
198,049,63104,7294,5317,190,56157,4494,08358
Polandlubonet.net.pl
 
113,569,85117,1155,888,0663,01100,7114,713111214
Czech Republicmuni.cz
 
198,131,5494,01232,1252,731,83137,0349,1156813