Štatistika rýchlosti internetu podľa názvu hostiteľa používateľa

Ukazuje to 100 najlepších krajín zoradených podľa rýchlosti sťahovania a nahrávania. Rýchlosť sťahovania má dvojnásobnú dôležitosť ako nahrávanie v tomto poradí.

Veríme hlavne strednej hodnote; je spoľahlivejšia ako čistá priemerná hodnota. Publikujeme tiež dolný kvartil (Q1) a horný kvartil (Q3). Median, Q1 a Q3 vám môžu poskytnúť predstavu o štatistickom rozložení výsledkov testov.

Jazyk:

NET , DE , AT , ES , FR , IT , HU , PL , UK , RO , CZ

Graf rýchlosti internetu vo svete

Sťahovanie

Nahrávanie

Odozva

Top 100 krajín

Tieto štatistiky sa zostavujú pomocou TLD spätného záznamu IP (názov hostiteľa). Niektoré krajiny používajú viacero TLD (napríklad .co.uk, .net.uk). Kliknutím na názov krajiny (ak je to možné) zobrazíte podrobné štatistiky.

   Download (Mbits)Upload (Mbits)Ping (ms)
 ŠtátTLDAVGQ1MedianQ3AVGQ1MedianQ3AVGQ1MedianQ3
1.Japanjp298,557,84151,6389,8268,133,24100,6359,02691627
2.Singaporecom.sg205,448,65115,2271,6170,434,2790,88205,73972544
3.Singaporenet.sg209,739,33118,4300,0190,529,4384,19272,9206918
4.Cayman Islandsky144,723,03140,8263,9104,022,6339,25217,948344244
5.Perupe159,325,40101,2277,1158,813,2389,06306,15291933
6.Romaniaro191,335,3290,58303,6172,730,6190,04273,22381422
7.Francefr245,520,7194,45380,2175,58,2278,84283,233121727
8.Netherlandsnl192,038,83103,5241,199,3024,4043,4493,7533121724
9.Switzerlandch193,445,74100,8240,7105,421,1646,8494,0720101420
10.Hungaryco.hu163,334,0790,84203,079,4541,2365,97100,8157913
11.Denmarkdk190,939,6094,05277,9118,813,9744,67121,231112236
12.Brazilcom.br161,523,3488,95254,594,4213,6648,32119,859172851
13.Brazilnet.br153,824,7185,67222,093,8913,7048,79131,549173157
14.Colombianet.co159,127,5794,56259,972,9613,2330,7546,1138132131
15.Canadaca181,936,5191,50269,297,0010,7130,1194,853591731
16.Israelnet.il212,933,2788,38291,562,184,7434,3489,333171228
17.Luxembourglu158,218,7275,76207,385,808,3750,29128,744172435
18.Norwayno131,435,4080,37155,979,2212,6335,3593,6339172540
19.Spaines169,520,9475,58241,2141,78,9940,42173,452162966
20.Swedense151,421,8377,30198,7103,510,4131,73108,940132442
21.Serbiaco.rs114,641,2783,60144,845,0510,4214,7542,741991120
22.Polandnet.pl140,424,1472,93179,658,0611,6534,8358,882291422
23.Moldaviamd102,631,3163,8294,3391,6322,5947,0395,132861439
24.Portugalpt113,523,9968,15164,453,8613,5534,5478,8448283458
25.Australiaau174,040,6674,96206,541,9815,5819,4537,9427101428
26.Polandcom.pl149,827,1967,27209,871,8712,7030,9074,522191522
27.Ecuadornet.ec101,525,5060,56114,581,1711,5630,1694,074791676
28.Russiaru91,2619,8753,4392,8472,349,6537,9987,4848183251
29.Indiain81,5927,4248,91109,772,0820,1746,5392,2943122947
30.Belgiumbe123,621,8162,54165,031,409,0517,8127,7533172233
31.Brazilbr109,726,0449,07175,186,4217,0941,64107,359183049
32.Colombiaco120,56,0853,31124,9105,41,5528,42110,380915135
33.Indiaco.in71,4919,0847,5087,6266,7014,1439,4283,6537132338
34.United Statesus183,313,0957,15245,6163,75,7019,69192,496193599
35.Germanyde109,821,3254,34104,629,088,3120,5639,0637162234
36.Irelandie106,916,6256,31111,837,165,9116,0145,0248153660
37.Hungaryhu151,917,9953,41185,261,688,7421,0951,6130121933
38.Austriaco.at119,320,4850,73124,844,677,7420,9049,2122131723
39.Indianet.in61,2616,6140,0872,8563,3614,4339,9175,4146152946
40.United Arab Emiratesnet.ae117,514,4345,87141,767,775,0926,7393,5958111768
41.Lithuanialt113,316,2746,52116,294,756,3524,4791,9152183759
42.Finlandfi88,2923,0650,0396,9228,716,6314,9538,4761354963
43.Belarusby53,7017,6840,1292,1436,799,9029,6350,3964435770
44.Ecuadorec75,4811,8739,1889,9761,937,7930,1087,625391742
45.Argentinacom.ar99,7912,9843,05113,947,744,1221,1054,1359132243
46.New Zealandnet.nz113,49,4643,87220,854,043,2218,3662,971153951104
47.Icelandis104,314,7041,15117,379,947,7722,5354,7967125180
48.Czech Republiccz91,0219,2442,8791,8149,048,0718,1837,6930121932
49.Bulgariabg83,3814,8539,3383,7351,806,8021,8961,6364324857
50.Slovakiask111,416,1240,15100,348,635,2718,3863,7729122031
51.Malaysianet.my97,209,2537,96138,658,474,6122,5475,1562173884
52.Latvialv94,2218,0238,59114,276,335,2620,7394,4465133149
53.Italyit109,616,1340,3192,1959,294,7616,9331,9641162441
54.Réunionre97,769,1739,61144,351,573,4317,9262,361104458208
55.Chilecl182,18,7036,29255,5156,42,9224,21232,971122759
56.Perunet.pe77,7513,0437,5286,2730,517,3520,9229,54132183145
57.Australianet.au75,8617,8740,7478,6214,694,9713,5218,5946152744
58.Estoniaee75,3417,6741,1889,9048,925,9212,2647,7150123355
59.Israelco.il56,8310,6333,8245,6835,066,8526,4336,96296725
60.Bangladeshnet.bd41,5918,1733,2658,8335,2714,1827,5243,952981428
61.Austriaat77,2817,0440,1791,9923,176,4313,4625,3636152235
62.Mexiconet.mx67,3215,0841,8090,8525,005,069,6428,6265233866
63.Polandpl112,912,2438,14123,239,035,0116,2441,7540162942
64.Uruguaynet.uy99,757,9934,6295,9224,073,2822,7138,761151947241
65.Australiacom.au63,6317,5638,1266,4818,524,7214,8218,7555173155
66.Mexicocom.mx65,0810,0732,7369,8348,164,3522,3962,9357163057
67.Colombiacom.co83,8513,2936,7789,9839,056,4713,9231,8152182947
68.Bangladeshcom.bd36,1512,7928,8547,6233,4610,9127,5842,8838111640
69.United Kingdomco.uk107,414,8734,03106,662,567,9316,2332,9344213951
70.European unioneu82,6315,7434,5677,7653,355,8115,0346,4333101732
71.Hondurashn37,7718,6536,6553,3125,875,288,7742,2584334597
72.Argentinanet.ar77,448,6534,4091,1340,222,9012,7941,5257172645
73.Ukrainenet.ua40,0318,1227,4952,4535,6310,3721,4437,1567505777
74.Croatiahr89,4016,4030,9270,7845,955,4413,7438,0240132239
75.Greecegr52,2611,3833,6775,1911,141,775,2910,1953203161
76.Ecuadorcom.ec62,209,3128,9171,3831,334,3311,9626,7251152257
77.Turkeycom.tr46,5015,5928,1553,4515,716,6412,5018,3037132132
78.Ukraineua40,1014,6623,5834,4133,245,4617,8228,1966355575
79.Nicaraguanet.ni35,1110,1424,8955,0012,232,989,6116,891075568170
80.Mexicomx54,759,7225,7766,9621,092,015,9416,0467314367
81.New Zealandco.nz94,598,7324,0693,1639,102,269,0861,73115355388
82.Serbiars74,9214,8424,2277,2928,323,767,8624,7437132032
83.Dominican Republicnet.do40,936,9124,0253,4116,932,587,3325,811014959147
84.Cypruscom.cy32,179,7423,1431,9020,784,069,0730,6840152867
85.South Africaco.za38,898,5020,5848,8426,784,1311,3230,7372203464
86.Ukrainecom.ua32,719,6517,2744,4224,751,5610,3942,1953405061
87.Paraguaycom.py46,787,2316,1473,6216,983,4811,0724,961104560156
88.Thailandth34,357,5819,5946,4310,741,953,556,6918895190236
89.Georgiage19,107,0018,6826,367,541,273,999,2212592121147
90.Armeniaam19,076,5515,2620,6210,480,674,328,52138129145163
91.Morocconet.ma33,334,0912,9858,8420,780,808,2532,0996366097
92.Thailandco.th31,716,1014,5838,7812,211,203,696,4917390175234
93.Boliviabo18,176,9313,9024,385,781,323,779,7214774103212
94.Omanom17,926,7114,2725,276,260,692,918,88327131144207
95.Indonesianet.id24,194,3813,0330,799,861,043,969,241376686166
96.Omannet.om20,555,4912,3626,959,781,554,509,3113436144165
97.El Salvadorcom.sv28,305,9011,3424,7018,610,482,046,67187106132162
98.Costa Ricaco.cr21,895,9611,3822,863,440,861,844,36147109126190
99.Guatemalanet.gt16,626,9010,5315,513,151,102,724,1812795117133
100.Indonesiaid15,372,648,5321,4510,220,473,067,4416976132243

Top 20 hostiteľov

   Download (Mbits)Upload (Mbits)Ping (ms)
ŠtátHostnamePočet testovAVGQ1MedianQ3AVGQ1MedianQ3AVGQ1MedianQ3
Japannetyou.jp
 
828,1852,5888,3921,6865,4928,0932,6935,43222
Japannuro.jp
 
721,2253,7567,5922,7649,8216,7580,8826,1135915
Polandostnet.pl
 
580,6383,9731,5736,9189,7138,5236,8260,510888
Japancommufa.jp
 
670,0183,7492,9810,6543,8181,6396,4584,91391214
Austriadrei.at
 
393,046,68563,1611,644,8815,3759,8666,2831151935
Polandwieszowanet.pl
 
327,9218,9402,8418,181,2090,2292,7293,657457
Czech Republicvutbr.cz
 
434,087,24267,1844,7457,590,18277,3883,210138
Japanbbiq.jp
 
361,175,70269,5574,0311,882,37265,3373,124202225
Polandjmdi.pl
 
279,074,15285,6388,097,2735,4693,88145,39479
Polandetth.pl
 
252,294,24275,4396,383,7778,8882,2192,514334
Czech Republicmuni.cz
 
282,047,94186,2340,2320,453,10202,0522,2145711
Cayman Islandscandw.ky
 
162,426,68252,0270,7116,125,9750,26219,948334143
Denmarkfastspeed.dk
 
302,588,45219,9491,7217,666,92112,9346,01991421
Chilepacificored.cl
 
319,836,11170,3595,3274,034,56188,0457,44161220
Czech Republicpacnet.cz
 
232,155,13208,9373,2191,245,04105,4353,01491015
Polandskynet.net.pl
 
253,250,99194,4422,5211,134,59124,4327,0155710
Japantransix.jp
 
239,680,36168,3351,7253,789,87160,1393,5146916
United Kingdombcube.co.uk
 
278,788,46162,6411,2261,578,46166,6362,51651117
Francenumericable.fr
 
299,657,12210,4465,6187,331,0164,29306,522101521
Denmarkhiper-net.dk
 
297,776,54187,4543,9232,857,26109,0436,82771017