Štatistika rýchlosti internetu podľa názvu hostiteľa používateľa

Ukazuje to 100 najlepších krajín zoradených podľa rýchlosti sťahovania a nahrávania. Rýchlosť sťahovania má dvojnásobnú dôležitosť ako nahrávanie v tomto poradí.

Veríme hlavne strednej hodnote; je spoľahlivejšia ako čistá priemerná hodnota. Publikujeme tiež dolný kvartil (Q1) a horný kvartil (Q3). Median, Q1 a Q3 vám môžu poskytnúť predstavu o štatistickom rozložení výsledkov testov.

Graf rýchlosti internetu vo svete

Sťahovanie

Nahrávanie

Odozva

Top 100 krajín

Tieto štatistiky sa zostavujú pomocou TLD spätného záznamu IP (názov hostiteľa). Niektoré krajiny používajú viacero TLD (napríklad .co.uk, .net.uk). Kliknutím na názov krajiny (ak je to možné) zobrazíte podrobné štatistiky.

   Download (Mbits)Upload (Mbits)Ping (ms)
 ŠtátTLDAVGQ1MedianQ3AVGQ1MedianQ3AVGQ1MedianQ3
1.Singaporenet.sg277,650,35113,9468,7240,937,8492,63363,4205711
2.Japanjp212,838,7791,95273,5172,519,6281,99206,530111832
3.Singaporecom.sg196,731,7693,33278,7167,220,6577,76193,6256821
4.Romaniaro165,627,5769,69199,7110,820,8153,67129,426101628
5.Spaines122,022,0259,98137,768,819,2533,8686,0852243153
6.Netherlandsnl115,230,5761,57134,641,419,8225,7531,6431131724
7.Switzerlandch114,626,9357,94118,261,7711,3330,1560,7623101420
8.Denmarkdk126,020,8752,25143,068,278,9534,3274,5739192742
9.Moldaviamd71,1519,7549,6190,3252,2912,7536,6875,113492743
10.Austriaco.at147,224,5858,20106,543,237,4617,0745,3622131623
11.Japanco.jp120,316,3448,13162,562,1510,3833,2365,2040152959
12.Portugalpt78,2513,9046,12117,544,797,1522,5389,2630111632
13.Ecuadornet.ec38,2418,8736,4452,0835,0012,8136,6949,323971129
14.Hungaryhu115,116,0844,78110,242,465,2617,6839,1732122133
15.New Zealandco.nz88,6515,3745,7184,5517,211,8713,8319,7689334281
16.Norwayno81,0616,2042,7590,9040,126,1317,8735,2545142746
17.Brazilnet.br87,1912,9639,45104,252,002,5023,2263,8659152652
18.Polandcom.pl94,7415,4141,9394,2342,514,9916,9344,2932101627
19.Israelnet.il130,416,4647,78105,824,011,883,4231,8763101690
20.Canadaca91,7214,0744,05104,535,363,8210,8234,0352142345
21.Serbiaco.rs52,4525,4244,5171,029,035,798,0313,3834142949
22.Polandnet.pl88,9515,4938,9491,1230,624,6416,8840,9229111729
23.United Arab Emiratesnet.ae89,6411,5334,2295,4444,451,3026,1266,44692428120
24.Germanyde86,0314,2040,7383,5318,233,5810,7327,7437172437
25.Brazilbr61,9113,1633,6451,4936,725,9924,2933,9339213346
26.Brazilcom.br75,9911,1037,8291,3330,862,8713,6531,6360193261
27.Hungaryco.hu75,5916,2029,8759,0450,218,7329,5548,7320101424
28.Chilecl110,86,2032,48155,089,831,0523,84105,169102049
29.Icelandis102,210,4738,4791,8181,431,7711,8443,84961430100
30.Ukrainenet.ua58,3716,4431,8566,3149,6613,2624,9173,3545303750
31.Swedense101,916,6637,31105,365,335,3712,9262,3334132338
32.Australiacom.au53,4913,2135,5653,9813,973,6913,4918,5560182954
33.Lithuanialt84,8311,3633,5889,2770,392,8615,9289,225972556
34.Belgiumbe61,1813,6335,7271,3714,684,2711,4519,0055222836
35.Indiain52,0512,7834,5469,6133,002,8513,3945,0474295280
36.Australianet.au48,4214,8035,0552,0011,971,559,7917,0863193357
37.Indiaco.in40,1214,7130,0652,9828,267,4219,3439,9859253956
38.Luxembourglu95,1819,2032,1967,9547,276,3813,8650,5434172535
39.United Kingdomco.uk61,5713,6932,3455,7122,872,4412,5820,4156244460
40.Vietnamvn45,519,3632,4767,5125,480,7712,1740,031203550197
41.New Zealandnet.nz110,58,8533,3594,6316,791,669,3021,67119344484
42.Francefr119,18,2630,99114,468,670,8510,9683,0945162441
43.Bangladeshnet.bd34,3712,0424,1149,9133,939,8824,4544,763671330
44.Albaniaal46,6413,4527,1843,9724,144,4516,8140,1048344557
45.Italyit54,4411,8429,5461,8721,302,2911,0919,7242172745
46.Ukraineua37,1510,3327,3751,9728,595,5214,7839,1257344562
47.Czech Republiccz53,7512,7327,5154,3824,084,349,7822,7633142134
48.Latvialv52,708,9325,9061,3737,812,8110,6732,4982173668
49.Uruguaynet.uy34,866,9725,2856,828,601,489,5711,2485173293
50.Austriaat47,9110,4225,6252,1913,683,468,5215,1037162235
51.Finlandfi51,568,8825,3958,1717,862,548,9618,4570405575
52.Colombianet.co41,738,3025,9555,6811,341,816,7910,3572203069
53.Polandpl68,838,9024,8565,6122,362,098,6725,2744193246
54.Thailandth65,1610,0127,1954,0029,331,093,139,181238796116
55.Slovakiask59,2910,5925,0952,7618,872,386,1823,5335152535
56.European unioneu55,789,8522,3650,3533,704,0310,2429,7540111937
57.Indonesiaco.id28,428,9120,6036,0317,485,8312,3421,1068213261
58.Estoniaee45,189,9523,5847,5517,661,776,2220,5087406082
59.Irelandie43,129,4821,6343,2017,982,518,8317,4342253547
60.Malaysianet.my48,366,4721,2862,8925,751,609,0734,6788255483
61.Bulgariabg41,669,9320,9243,3119,751,508,7425,7769324467
62.Argentinacom.ar36,697,3121,1348,1410,870,984,3414,7270203879
63.Russiaru40,955,4817,7852,4833,101,449,5044,1874213865
64.Mexiconet.mx26,389,2120,5432,754,761,342,944,7990486690
65.Perunet.pe36,446,4417,7443,3817,910,648,2020,1580213286
66.Belarusby28,868,3516,4341,0417,520,648,3324,5176436073
67.Mexicomx27,269,0419,6235,614,411,061,924,3879385585
68.Montenegrome153,310,2617,8624,1598,921,864,996,7756173461
69.Israelco.il43,195,2419,2175,377,970,491,964,941231742189
70.Serbiars40,328,2818,1043,5110,151,304,0110,9153213655
71.Bangladeshcom.bd22,465,5812,8227,2120,133,5611,0822,9577101964
72.Indianet.in65,884,8613,6945,9460,653,059,0834,1542102447
73.Bosnia and Herzegovinaba26,1310,4613,8028,4810,745,778,7310,3061353947
74.Ecuadorec23,813,7813,8236,1519,560,457,8130,7062142469
75.Réunionre27,584,9416,7639,982,780,340,954,5816387110233
76.Armeniaam19,474,9516,4227,023,480,440,682,8714984151181
77.Mexicocom.mx28,305,3514,5433,2510,670,573,3210,9081265288
78.Georgiage16,225,8013,2920,687,000,673,377,931367888134
79.Perucom.pe20,515,359,9521,1419,762,639,2620,276251672
80.United Statesus36,315,0313,7534,969,870,431,535,5016865121238
81.Turkeycom.tr17,765,1912,6023,073,910,643,565,6167194081
82.Greecegr25,157,0313,1238,773,960,742,215,0878315384
83.Indonesiaid21,214,229,8720,6916,762,558,2320,24962948135
84.Argentinanet.ar28,275,6211,8937,459,690,572,3410,92822440101
85.Hondurashn17,196,6412,2122,012,060,691,272,3413289102131
86.Indonesianet.id17,774,0210,7421,639,481,173,308,521042942106
87.Colombiacom.co20,313,589,6928,335,210,583,026,811003248133
88.Nicaraguanet.ni16,304,8310,4325,731,120,380,650,89184119134193
89.Costa Ricaco.cr18,785,5710,3225,191,100,410,751,25160116134191
90.Philippinescom.ph10,514,348,9213,834,191,472,944,281195471112
91.Croatiahr18,383,709,2519,217,910,742,116,8778395177
92.Morocconet.ma24,263,789,5018,9213,260,520,7913,9983395879
93.Trinidad and Tobagoco.tt13,005,889,4413,670,580,410,550,78172134149195
94.Ecuadorcom.ec12,751,918,3819,377,791,102,135,5684395195
95.Thailandco.th25,584,577,7820,2815,530,542,263,6916293110212
96.Guatemalanet.gt13,554,148,4615,332,120,410,792,9114587122170
97.Dominican Republicnet.do17,873,358,2722,053,120,470,843,2313265102167
98.Cypruscom.cy13,563,838,2917,703,660,520,763,0712780134154
99.Paraguaycom.py23,532,927,6831,976,350,291,699,721525697265
100.Guatemalacom.gt7,052,516,7310,431,860,320,801,591197888142

Top 20 hostiteľov

   Download (Mbits)Upload (Mbits)Ping (ms)
ŠtátHostnamePočet testovAVGQ1MedianQ3AVGQ1MedianQ3AVGQ1MedianQ3
Polandeuro-lan.pl
 
705,5693,0874,2906,064,2569,4073,2175,939567
Czech Republicvutbr.cz
 
474,392,79515,2873,3489,993,58549,6893,64112
Japancommufa.jp
 
954,887,32426,12105809,686,74361,416401991216
Japannuro.jp
 
360,089,76245,4648,0351,474,44217,8666,41851017
Slovakiamartico.sk
 
258,0206,8219,7228,1159,2114,7160,5204,67777
Lithuaniacgates.lt
 
196,555,43140,7337,4191,667,63185,7307,79357
Polandtelnaptelecom.pl
 
265,656,90207,9511,637,0027,5636,9949,00103510
Denmarkfastspeed.dk
 
289,241,54193,3457,8132,520,1863,49113,758202534
Japanitscom.jp
 
182,949,43185,4257,367,4011,7547,3467,5823111242
Hungarybme.hu
 
375,069,29130,7780,8344,864,05121,3684,97236
Czech Republicmuni.cz
 
227,646,25123,8280,5231,843,02118,3326,8116711
Japantransix.jp
 
187,051,90134,7251,2164,855,7393,88247,736121723
Singaporesingnet.com.sg
 
238,849,20124,0319,8200,724,9797,81206,7185713
Japanj-cnet.jp
 
186,974,63159,7263,533,818,689,7173,9531202632
Denmarkhiper.dk
 
220,344,41136,0332,870,7227,5353,1266,3141213035
Czech Republiccvut.cz
 
303,445,03107,3604,1330,535,33105,6769,612238
Singaporestarhub.net.sg
 
275,049,01111,8456,1240,437,6492,61365,6205711
Czech Republicdkm.cz
 
186,746,46140,7291,530,1110,0819,7628,913191417
Switzerlanddsl-net.ch
 
222,353,15109,5415,8101,825,2078,19139,51691116
Japanbbiq.jp
 
229,551,5899,58393,6137,534,7190,69194,527202325