Štatistika rýchlosti internetu podľa názvu hostiteľa používateľa

Ukazuje to 100 najlepších krajín zoradených podľa rýchlosti sťahovania a nahrávania. Rýchlosť sťahovania má dvojnásobnú dôležitosť ako nahrávanie v tomto poradí.

Veríme hlavne strednej hodnote; je spoľahlivejšia ako čistá priemerná hodnota. Publikujeme tiež dolný kvartil (Q1) a horný kvartil (Q3). Median, Q1 a Q3 vám môžu poskytnúť predstavu o štatistickom rozložení výsledkov testov.

Graf rýchlosti internetu vo svete

Sťahovanie

Nahrávanie

Odozva

Top 100 krajín

Tieto štatistiky sa zostavujú pomocou TLD spätného záznamu IP (názov hostiteľa). Niektoré krajiny používajú viacero TLD (napríklad .co.uk, .net.uk). Kliknutím na názov krajiny (ak je to možné) zobrazíte podrobné štatistiky.

   Download (Mbits)Upload (Mbits)Ping (ms)
 ŠtátTLDAVGQ1MedianQ3AVGQ1MedianQ3AVGQ1MedianQ3
1.Japanjp200,137,5289,97248,4174,117,3679,84217,731111933
2.Singaporenet.sg180,743,4390,07206,7170,231,5170,74199,9216812
3.Singaporecom.sg205,431,0376,07241,4164,617,6867,79176,2235817
4.Romaniaro162,030,6571,69194,7107,022,8657,38126,526101625
5.Switzerlandch110,228,5262,14114,858,1311,6830,1359,0123101522
6.Portugalpt86,0119,2151,80124,147,0610,2825,7091,7029101627
7.New Zealandco.nz91,3518,9654,9173,2215,712,3914,3317,81113344293
8.Luxembourglu113,821,4649,69101,556,976,6524,6064,8447243246
9.Netherlandsnl102,326,5551,18113,243,278,6921,5630,7629131725
10.Spaines104,418,2649,05108,351,396,9125,1065,3051253359
11.Hungaryhu109,817,0945,74107,336,875,2516,7934,1436142338
12.Polandcom.pl103,516,8344,5896,9241,755,2215,9843,0326101626
13.Israelil73,4117,5144,4277,1637,4710,0215,7530,052061121
14.Norwayno88,0216,6540,5393,6842,145,1319,3943,4647163047
15.Denmarkdk93,2116,1838,4392,6651,755,3422,1258,4650223249
16.Polandnet.pl88,4816,1538,8990,2329,255,1917,8039,4729121730
17.Austriaco.at70,5117,9142,1972,8924,684,9910,1118,5127152635
18.Swedense106,516,0541,09114,560,754,4311,4967,8735132440
19.Ecuadornet.ec35,1818,0633,9148,3029,325,0525,1245,235981566
20.Lithuanialt77,6413,8836,6277,4364,033,4518,4865,784292546
21.Icelandis77,7814,0034,9957,8044,982,2619,2839,7770175175
22.Germanyde77,2514,0039,0677,3116,782,7010,2725,2238172538
23.Serbiaco.rs49,7524,1740,2366,688,664,837,4513,3062132457
24.United Kingdomco.uk55,2316,1435,7549,1325,605,0115,7020,9454294359
25.Canadaca83,2113,2238,2089,7031,963,2910,3923,6351142347
26.Ukrainecom.ua42,2714,1130,7054,1026,646,5920,8135,6871395172
27.Belgiumbe56,5314,8535,1770,0612,164,299,1818,2148222736
28.Moldaviamd44,395,4528,6272,7135,803,8422,1059,684392649
29.Australianet.au42,4817,5435,2152,1712,112,878,4416,6660193057
30.San Marinosm52,5924,2133,4670,5110,077,509,8314,3325161928
31.Indiaco.in35,2111,6329,3846,8224,085,1617,0935,6973304467
32.Australiacom.au55,3314,0432,2653,5314,212,3710,7518,3970193159
33.Bosnia and Herzegovinaba48,528,9733,7759,617,105,816,959,5988354355
34.Hungaryco.hu78,097,8227,0945,9645,972,7620,0535,8341142634
35.Francefr119,68,4729,91116,864,470,8510,7979,5344162340
36.Italyit55,1512,1629,8661,6418,931,9110,1019,3444193047
37.Irelandie60,6512,3730,5464,7416,402,018,4716,6551193956
38.Indonesiaco.id37,129,7927,1646,7819,084,5912,6223,4869233473
39.Ukrainenet.ua48,6810,6326,2755,0034,292,7214,1236,8971344680
40.Indiain44,839,1228,2555,7027,571,789,9636,89943157101
41.Czech Republiccz54,5413,9828,4054,4122,174,438,9920,5632142033
42.European unioneu61,9112,0325,6863,6838,845,1813,2537,5938111834
43.Bulgariabg47,4013,1925,6048,7023,422,5413,1631,4873254165
44.Russiacom.ru25,4016,8421,5931,4122,914,7520,1732,10843981107
45.Ukraineua30,4211,0823,2135,9322,235,6416,3825,3279334574
46.Latvialv56,7011,0526,1056,9941,962,949,5329,9947173356
47.Israelnet.il98,297,0529,1585,3618,870,422,7519,871101156247
48.Austriaat45,8610,7025,3550,9613,683,878,9615,8238162335
49.New Zealandnet.nz74,607,6526,1678,3714,220,497,0119,811144054179
50.Polandpl69,689,1024,8967,8022,342,369,4925,4043183144
51.Paraguaynet.py31,433,9626,3450,797,711,396,579,90933453121
52.Belarusby28,018,2722,3636,7918,562,7714,0227,9576395077
53.Chilecl82,743,9819,9370,5266,640,4115,9156,491021329111
54.Indianet.in33,989,0621,5942,0924,363,7712,2424,615272360
55.Albaniaal44,2815,1923,6239,9314,853,297,9918,4476335169
56.Finlandfi45,649,5723,0749,7513,641,927,7214,0676455977
57.Slovakiask53,7610,5223,9749,9617,432,275,8921,8035162635
58.Jordancom.jo42,5510,5625,2543,652,430,821,193,7312694117137
59.Brazilcom.br54,637,3822,3262,7021,200,496,2220,4165193367
60.United Statesus74,785,2722,9180,6533,290,704,6934,561012558100
61.Brazilnet.br68,976,2622,5571,8139,950,534,6641,1656163262
62.Indonesiaid25,866,4616,5131,9924,622,9514,0233,05873035106
63.Russiaru38,666,3018,4549,7228,621,318,2337,1365214071
64.Georgiage27,3212,3819,4736,488,881,415,7412,051216786131
65.Sloveniasi38,135,7916,2439,0325,962,6212,1318,4453202439
66.Estoniaee36,399,4019,6045,0817,202,145,3316,7176406080
67.Colombianet.co33,335,3318,8143,609,210,654,938,60902234108
68.Paraguaycom.py24,974,0917,7932,936,150,413,659,361154967138
69.Argentinacom.ar33,466,0017,7244,378,860,773,129,5076203892
70.Bangladeshcom.bd20,834,8914,0424,0119,612,9310,1623,2194122672
71.Greecegr28,268,2417,6543,454,330,772,725,5362253561
72.Brazilbr29,465,8318,1928,9315,880,631,3912,6489234770
73.Serbiars34,628,1316,7235,748,860,963,569,6558213658
74.Uruguaynet.uy30,754,1715,2150,716,310,406,1710,701001833159
75.Israelco.il44,403,7917,0158,9716,730,472,064,5614118108249
76.Perunet.pe31,414,9116,2939,5712,850,632,8617,83892335101
77.Croatiahr27,196,3114,8128,6910,811,273,7910,2865334664
78.Réunionre30,076,0916,1733,9110,660,300,643,8017791169260
79.Montenegrome30,258,1814,0531,1034,191,354,2920,8581164286
80.United Arab Emiratesnet.ae52,035,5215,6742,4213,140,570,911,33147119125165
81.North Macedoniacom.mk20,856,0715,3428,485,410,560,962,471245091113
82.Boliviacom.bo16,114,7914,0623,465,070,602,989,12954064132
83.Turkeycom.tr18,236,1513,0722,413,900,633,435,5666193681
84.Mexiconet.mx19,814,0913,6226,623,020,291,773,951566180273
85.Argentinanet.ar25,995,1012,2734,337,700,602,669,9474234091
86.Cypruscom.cy19,275,4812,1035,713,430,681,353,9711979110140
87.Ecuadorcom.ec18,893,0011,7125,759,060,501,949,95991942126
88.Malaysianet.my26,903,4911,3329,4412,810,411,806,7215870101195
89.Mexicomx17,324,5011,0521,832,570,361,382,361335076227
90.Indonesianet.id18,092,8810,0322,509,470,973,268,061122947118
91.Egyptcom.eg14,825,7710,9519,371,120,450,711,20147111124145
92.Ecuadorec20,123,339,3428,4417,180,433,6427,17721224103
93.Mexicocom.mx20,383,259,4626,337,380,351,035,861163063138
94.Omanom10,616,639,5711,461,200,390,500,75195147168203
95.Thailandth26,054,738,9419,4213,840,280,4316,9619145236273
96.Colombiacom.co15,683,118,4020,504,240,391,505,081263456174
97.Perucom.pe13,503,157,5617,927,050,812,859,54973883111
98.Madagascarmg29,443,057,3242,0223,280,372,2434,7489833136
99.Morocconet.ma13,722,937,719,835,510,220,640,92975469118
100.Costa Ricaco.cr11,954,727,7416,620,690,390,540,90175124157207

Top 20 hostiteľov

   Download (Mbits)Upload (Mbits)Ping (ms)
ŠtátHostnamePočet testovAVGQ1MedianQ3AVGQ1MedianQ3AVGQ1MedianQ3
Polandeuro-lan.pl
 
656,7249,1873,6911,361,3365,7071,1973,99106611
pilsedu.cz
 
442,6355,7529,5536,8556,9343,2733,9831,14444
Czech Republicvutbr.cz
 
428,092,34447,3796,5452,792,55515,0837,45124
Japannuro.jp
 
388,2102,4277,7684,6382,860,85278,4744,5186920
Polandtelnaptelecom.pl
 
257,983,56228,8436,955,4326,2542,3053,0193511
Polandtarnobrzeg.pl
 
160,235,30201,5246,580,4335,6881,37116,03291015
Denmarkfastspeed.dk
 
220,739,41153,4280,484,201,7772,28108,856273387
Spaintelecable.es
 
188,830,29154,1303,775,6916,9640,78121,650263035
Japantransix.jp
 
183,064,20110,4242,2173,968,97106,1263,425111824
Japancommufa.jp
 
552,745,44115,4608,5449,546,0894,65648,019101217
Switzerlandos-plaffeien.ch
 
85,8661,80103,5117,4126,031,71116,4212,036101922
Swedencomhem.se
 
199,547,01149,0304,072,2910,4017,8967,9323121726
Italymclink.it
 
93,7264,27108,2126,068,3013,2174,25113,224161929
Czech Republicdkm.cz
 
167,849,67135,7247,429,7910,0319,1226,6322111417
Czech Republiccvut.cz
 
352,635,4094,39805,9392,826,2495,79861,79238
Czech Republiccas.cz
 
260,236,8992,86371,3232,227,6693,03362,117259
Japanad.jp
 
162,849,7189,14219,2155,242,6491,43213,23291623
Japanbbiq.jp
 
194,249,3588,20291,1138,738,1788,66202,728202226
Czech Republicfastnet.cz
 
88,2663,3088,95110,596,7268,0477,48117,8148913
Swedenbahnhof.se
 
163,441,1192,88236,3107,720,7365,52129,72581321