Štatistika rýchlosti internetu podľa názvu hostiteľa používateľa

Ukazuje to 100 najlepších krajín zoradených podľa rýchlosti sťahovania a nahrávania. Rýchlosť sťahovania má dvojnásobnú dôležitosť ako nahrávanie v tomto poradí.

Veríme hlavne strednej hodnote; je spoľahlivejšia ako čistá priemerná hodnota. Publikujeme tiež dolný kvartil (Q1) a horný kvartil (Q3). Median, Q1 a Q3 vám môžu poskytnúť predstavu o štatistickom rozložení výsledkov testov.

Graf rýchlosti internetu vo svete

Sťahovanie

Nahrávanie

Odozva

Top 100 krajín

Tieto štatistiky sa zostavujú pomocou TLD spätného záznamu IP (názov hostiteľa). Niektoré krajiny používajú viacero TLD (napríklad .co.uk, .net.uk). Kliknutím na názov krajiny (ak je to možné) zobrazíte podrobné štatistiky.

   Download (Mbits)Upload (Mbits)Ping (ms)
 ŠtátTLDAVGQ1MedianQ3AVGQ1MedianQ3AVGQ1MedianQ3
1.Japanjp202,738,2790,38267,0169,021,3785,26212,627111727
2.Singaporenet.sg145,440,2483,51185,4145,030,4678,46163,65661040
3.Romaniaro137,128,3459,18139,495,2122,6451,1295,412891625
4.Hong Kongcom.hk82,2031,2677,21145,39,242,228,119,75181131726
5.Singaporecom.sg155,214,1455,39177,8139,04,8933,5795,215372549
6.Switzerlandch102,826,5857,26108,554,7710,6228,9055,2925101625
7.Spaines98,8019,3351,03107,445,346,4325,3165,8952243254
8.Swedense103,422,0453,20117,458,036,8118,1581,6237132240
9.Portugalpt76,6716,1446,57109,944,008,8622,5685,5329101525
10.Japanco.jp90,238,2337,34109,572,795,6540,3393,6348152456
11.Netherlandsnl89,7522,4047,1293,2834,275,3420,2528,6639162133
12.Hungaryhu116,718,5547,21107,943,915,5318,9139,8529111730
13.Turks and Caicos Islandstc54,7825,3943,2072,1928,996,8319,2542,9268283391
14.Norwayno86,3517,2041,7493,1541,484,2317,2530,4548173151
15.Luxembourglu88,7414,6537,8491,9148,716,0122,3852,9240253146
16.Denmarkdk97,1016,3538,9590,4455,774,5016,2252,6559243956
17.Icelandis84,2316,4036,7858,7829,265,2820,5343,3575316178
18.Austriaco.at63,2221,4041,7778,6621,874,3010,0219,9327151627
19.Liechtensteinli74,2121,9441,6091,6736,135,029,5864,3422122231
20.Polandcom.pl77,4414,4039,2787,8031,764,5813,8431,9434131831
21.Bosnia and Herzegovinaba65,3418,8542,27105,26,704,066,869,3754334054
22.Germanyde75,7513,8938,5174,2515,722,639,8323,2138172537
23.Polandnet.pl79,6814,9035,2886,9826,224,5515,2636,8932131933
24.Belgiumbe53,4114,8634,5760,3511,544,139,0518,1944222840
25.Indiaco.in38,4810,8230,9050,4222,755,5716,0235,4870274166
26.Indianet.in59,155,0732,9150,7936,192,769,4527,516061757
27.Indiain49,149,9930,1566,5231,981,8512,6744,34972753100
28.Serbiaco.rs48,5911,1232,1357,237,863,637,619,5740152853
29.Canadaca57,3610,3330,7373,2323,062,8010,1320,8658182960
30.Ukraineua31,8111,1824,5636,2725,116,8421,2036,7063355070
31.Irelandie82,7411,3631,7775,2516,751,786,2018,2751183050
32.Moldaviamd46,368,6326,9774,6534,442,8714,3951,0649163366
33.San Marinosm47,0517,8028,8655,6411,757,169,7913,93124172433
34.Australianet.au40,9315,1530,5646,339,582,156,1715,3166233559
35.New Zealandco.nz77,8810,5929,0971,5615,200,618,9317,631343351174
36.Italyit50,6710,8428,1258,8218,641,769,9319,3645193148
37.Lithuanialt59,4010,2328,2267,2038,232,199,5338,2655264262
38.Bulgariabg41,3211,5926,1045,7423,481,9513,4728,4568234464
39.Australiacom.au39,8712,4229,3449,4710,451,346,7317,1859193258
40.Francefr111,77,6927,1699,1863,350,829,2372,1644152340
41.Israelnet.il80,626,5328,8281,6213,560,442,617,231131575200
42.Ukrainecom.ua27,7712,4521,5940,3620,063,7816,8527,3780384475
43.Ecuadornet.ec30,3011,1125,1444,7921,730,749,6138,95941029142
44.United Kingdomco.uk60,0611,4824,7565,2125,162,059,4120,1459225069
45.European unioneu52,5311,6523,2953,8031,054,8510,7529,3337131934
46.Austriaat42,7510,5824,2948,9112,714,048,7415,3137162336
47.Czech Republiccz45,1012,4424,6248,5819,523,887,5318,6735152235
48.Ukrainenet.ua39,388,4220,7251,2624,302,3515,2133,3264395170
49.Finlandfi44,239,6323,5948,5413,192,447,8314,2675465970
50.Polandpl61,738,6223,0159,6119,132,128,5122,0245203348
51.Israelco.il58,165,6626,2377,5511,580,371,484,8713019116225
52.Estoniaee39,399,2823,3344,8119,402,766,8919,8864345180
53.Slovakiask47,759,6421,6444,9715,551,965,1519,2639172739
54.New Zealandnet.nz63,114,5322,4586,4711,970,783,0020,2687364884
55.Indonesiaco.id28,834,4517,7540,0016,142,7911,3020,1258203258
56.Latvialv38,836,5219,9539,8819,181,736,3717,2575325079
57.Russiacom.ru27,657,0815,1743,4227,832,6115,0835,661142690114
58.Paraguaynet.py29,370,7718,9545,189,820,776,8911,671234151110
59.Albaniaal22,7710,3418,9629,267,272,234,938,4859415170
60.Russiaru36,165,1815,6444,4925,221,136,3331,7683275290
61.Indonesiaid19,933,8914,0129,4116,351,829,4323,96982244109
62.Serbiars33,896,9816,7740,158,400,893,628,7376295169
63.Brazilcom.br37,545,7317,0343,4815,380,302,8417,0173203870
64.North Macedoniacom.mk21,439,0817,9528,753,200,660,912,831236688110
65.Brazilnet.br43,275,4917,1941,1521,280,331,8223,6161203968
66.Sloveniasi32,696,9914,7844,1812,971,806,3017,3053203056
67.Argentinacom.ar30,415,4816,1841,096,180,482,206,01932245118
68.Bangladeshcom.bd19,174,5113,3020,1814,061,037,3318,4591165194
69.Colombianet.co25,074,6214,6432,136,630,633,776,74962338119
70.Belarusby22,734,7613,1030,3813,211,104,8318,2192466695
71.Greecegr23,236,4413,8434,343,420,742,304,7981375788
72.Georgiage15,395,6513,5521,624,041,242,184,0011781102119
73.Jordancom.jo24,147,5714,1833,462,670,570,913,2212591115152
74.Croatiahr22,474,7712,2723,748,680,712,698,0869324265
75.Montenegrome21,035,4612,2020,2912,080,872,746,2375375190
76.Indonesianet.id17,634,4511,4123,148,501,123,588,2889284286
77.Perunet.pe21,924,0411,9228,955,130,481,144,0113872103143
78.Madagascarmg36,562,319,7850,8429,350,434,8447,028062457
79.Mexiconet.mx18,223,5011,2424,932,680,291,393,541686791283
80.Brazilbr24,583,0111,0329,4811,780,311,1614,0863193468
81.United Statesus31,875,0710,7039,7115,780,310,9812,741544382300
82.Boliviacom.bo15,283,4710,4020,367,120,371,589,701304990164
83.Argentinanet.ar22,494,9910,3028,494,670,501,476,4680254298
84.Réunionre20,695,5410,7625,973,980,290,331,10218111248269
85.Turkeycom.tr14,285,0610,4119,312,600,560,904,581003472114
86.Mexicomx15,394,1010,1720,562,780,461,322,281357084159
87.United Arab Emiratesnet.ae17,613,4310,0823,601,160,550,861,18171124132167
88.Cypruscom.cy13,864,639,6218,112,320,601,102,7712284104142
89.Chilecl59,852,878,0242,6348,810,393,4732,081071637124
90.Vietnamvn20,892,669,3532,669,980,280,379,0320949235286
91.Mexicocom.mx19,933,238,6523,255,500,340,904,121315486155
92.Ecuadorcom.ec15,042,578,0922,618,100,401,549,2412826100196
93.Bosnia and Herzegovinanet.ba13,055,218,4116,061,580,520,671,7985406294
94.Nicaraguanet.ni10,413,478,4713,710,770,390,550,94175122172191
95.Malaysianet.my20,952,808,0225,517,540,351,286,6018367120233
96.Costa Ricaco.cr13,024,448,3116,850,770,370,480,89196126155209
97.Uruguaynet.uy23,132,827,6033,364,870,320,7810,351102040248
98.Colombiaco46,821,987,2423,8519,210,231,123,921295369191
99.Omanom9,652,727,3114,331,840,370,520,86181144167205
100.Jordanjo9,772,807,0713,531,060,450,711,45151104131159

Top 20 hostiteľov

   Download (Mbits)Upload (Mbits)Ping (ms)
ŠtátHostnamePočet testovAVGQ1MedianQ3AVGQ1MedianQ3AVGQ1MedianQ3
Polandeuro-lan.pl
 
540,491,23782,0869,653,5324,7965,8769,8214101014
Japannuro.jp
 
430,499,56358,6771,3436,094,26362,6815,6145812
Switzerlandschulethal.ch
 
327,6239,6299,6437,9191,5170,9212,8218,68667
Czech Republicvutbr.cz
 
366,885,14232,2774,2405,089,15262,0814,98125
Japancommufa.jp
 
417,375,66196,5500,1342,779,16197,3451,217121417
Switzerlandallianz-suisse.ch
 
146,251,76133,0196,0112,550,5692,97143,834222936
Japantransix.jp
 
194,365,70129,1266,9159,255,5092,88245,936111622
European uniondimensionesrl.eu
 
164,041,01123,9230,397,1013,4588,29156,826142033
Japanad.jp
 
202,447,33113,7319,2164,155,22101,5228,926121722
Czech Republiccas.cz
 
216,247,81105,7281,5234,537,9093,71337,583512
United Kingdombcube.co.uk
 
173,448,04100,9194,4155,37,7194,69199,2154711
Czech Republiccvut.cz
 
284,835,0793,78442,6307,325,2393,86702,6152410
Czech Republicvse.cz
 
118,430,1892,3594,43137,230,7193,5894,909347
Polandwtvk.pl
 
160,443,2390,30180,9124,039,0391,56139,2148916
Italymclink.it
 
94,6146,45102,6122,463,8718,5966,74104,126161827
Czech Republicvcelarnet.cz
 
71,3547,7687,8296,6562,1411,4587,1890,7811459
Japanbbiq.jp
 
194,350,1084,70297,8146,644,0792,20230,825202225
Czech Republiczcu.cz
 
221,127,7082,07316,6290,69,5093,53637,1204523
Polandtarnobrzeg.pl
 
136,929,9391,85233,861,1422,8370,7878,9524121421
Japanne.jp
 
184,035,2486,60235,1145,615,6576,90178,828121828