Štatistika rýchlosti internetu podľa názvu hostiteľa používateľa

Ukazuje to 100 najlepších krajín zoradených podľa rýchlosti sťahovania a nahrávania. Rýchlosť sťahovania má dvojnásobnú dôležitosť ako nahrávanie v tomto poradí.

Veríme hlavne strednej hodnote; je spoľahlivejšia ako čistá priemerná hodnota. Publikujeme tiež dolný kvartil (Q1) a horný kvartil (Q3). Median, Q1 a Q3 vám môžu poskytnúť predstavu o štatistickom rozložení výsledkov testov.

Graf rýchlosti internetu vo svete

Sťahovanie

Nahrávanie

Odozva

Top 100 krajín

Tieto štatistiky sa zostavujú pomocou TLD spätného záznamu IP (názov hostiteľa). Niektoré krajiny používajú viacero TLD (napríklad .co.uk, .net.uk). Kliknutím na názov krajiny (ak je to možné) zobrazíte podrobné štatistiky.

   Download (Mbits)Upload (Mbits)Ping (ms)
 ŠtátTLDAVGQ1MedianQ3AVGQ1MedianQ3AVGQ1MedianQ3
1.Singaporenet.sg168,125,5770,61238,4135,212,9853,46226,6356938
2.Japanjp143,322,1563,70164,9134,19,1646,69128,946142958
3.Romaniaro128,422,2852,51101,375,9113,7844,2992,3130101630
4.Turks and Caicos Islandstc60,0533,8950,2166,8246,6418,6743,0658,1749232759
5.Singaporecom.sg109,120,4748,74109,372,133,3026,9288,224473849
6.United Kingdomuk85,6726,8050,7079,0564,0710,5621,9661,5543153438
7.San Marinosm98,7526,3054,3292,7714,539,1610,7819,1124162028
8.Switzerlandch84,8921,5947,6496,0641,118,3120,6144,3229111628
9.Portugalpt76,5016,8546,96109,841,288,9421,0078,5731111525
10.Spaines88,3413,9040,4098,0437,272,9119,0552,1552243456
11.Liechtensteinli70,6317,3939,4595,5237,435,1415,7340,9720101824
12.Netherlandsnl67,5616,5436,8975,7526,174,5016,9926,7845202638
13.Hungaryhu87,1314,4539,2991,5026,984,0511,6924,8832121933
14.Austriaco.at54,9913,4040,6472,7621,044,328,3411,3329141726
15.Polandcom.pl70,1313,7034,5783,7332,153,1310,9733,4029131730
16.Israelco.il65,7920,6137,3178,1412,451,612,114,67621642101
17.Moldaviamd43,0013,2724,2843,9340,104,4027,7545,6652173954
18.Polandnet.pl75,9012,3332,4379,1923,283,5611,2430,1333131934
19.Norwayno63,449,9830,3374,7624,742,5213,7030,4456203251
20.Luxembourglu75,0611,9730,0175,0338,012,0314,3343,2846232941
21.Icelandis63,2314,5729,3953,6420,062,7314,2632,4593536380
22.Swedense80,7912,8931,1492,5840,503,5810,7642,0642143045
23.Australiacom.au39,8011,3231,1346,9512,271,3010,4018,2171203163
24.Denmarkdk64,909,5129,1559,5427,352,4712,3736,2650304559
25.Indonesiaco.id42,059,6027,8051,1720,725,5015,0125,5748203147
26.Canadaca46,037,0929,8466,2419,151,419,5520,6965183058
27.Ukrainecom.ua40,346,8428,6158,4829,532,0411,8235,24109344683
28.Germanyde63,0511,1829,8957,3814,372,079,1119,4339182740
29.Belgiumbe52,8112,9628,7460,8812,425,229,6418,5942243142
30.United Statesus49,768,7229,1558,3016,530,877,0317,7474366090
31.Vietnamvn37,598,5128,4456,7218,740,606,0627,261073649176
32.Japanco.jp51,066,7525,8075,8134,563,109,8043,36103426583
33.Bulgariabg39,0712,4824,5945,3119,093,2812,0826,3748304357
34.Indonesiaid26,418,2620,8243,8325,416,3619,5640,2479212594
35.Indiain48,649,7925,4051,2633,101,789,0537,3659244769
36.Indiaco.in94,889,7823,5447,1470,383,9912,5737,2247263651
37.Finlandfi46,7810,1625,2948,9014,242,638,0214,1759315164
38.Israelnet.il72,1810,3027,8163,6412,611,322,505,47801590115
39.Lithuanialt43,6811,1126,1262,3017,491,295,8627,6372465778
40.Italyit42,808,8724,7250,7815,371,027,5618,5645203250
41.New Zealandco.nz64,586,8625,0970,8215,660,426,2619,361123449115
42.Australianet.au39,7711,5025,7145,109,870,954,5216,1274213159
43.Irelandie43,288,4824,7651,4311,991,786,3214,8661233962
44.Ukraineua25,259,8419,4229,9520,245,8315,6828,4268355064
45.Austriaat39,329,5622,7045,8711,352,677,1313,5338162236
46.Jordancom.jo32,8610,3525,1743,492,840,490,973,8711788101141
47.Belarusby28,217,3020,1137,3816,371,8610,8823,2175465469
48.Ukrainenet.ua34,498,6020,4342,1818,901,9010,1123,9266495874
49.Polandpl56,197,8521,3751,2318,921,817,6920,3044193246
50.European unioneu46,819,1620,6044,7827,183,529,1324,7340142139
51.North Macedoniacom.mk26,5613,1924,2237,734,700,871,432,94112537082
52.Czech Republiccz40,5710,7221,8544,8318,092,596,0316,4436152336
53.Estoniaee41,099,5520,3543,5321,743,708,4219,7754243950
54.Slovakiask46,689,3320,6642,7014,971,754,9016,0339172840
55.Indianet.in45,876,1818,7646,5637,010,846,6522,055092862
56.Francefr93,115,9719,5481,0952,090,754,7947,1149162542
57.Thailandth63,246,8120,1663,548,730,381,494,5414785104205
58.United Kingdomco.uk38,546,2317,8043,0516,860,813,9216,29103275484
59.Latvialv39,995,2916,5443,9022,981,545,0618,8094405480
60.New Zealandnet.nz56,917,0516,4251,3517,520,432,0618,731073656133
61.Sloveniasi20,715,3615,8325,438,520,922,828,2776404971
62.Mexiconet.mx21,016,5616,0526,593,270,642,024,311005063106
63.Montenegrome24,2611,6615,9225,165,501,271,574,7748324360
64.Bosnia and Herzegovinaba31,178,1813,3050,457,124,236,077,35114364451
65.Russiaru32,474,5913,9239,0319,800,824,6422,9588315889
66.Serbiars27,726,6413,8633,765,950,812,847,6577475773
67.Bangladeshcom.bd20,254,5410,5224,2215,032,019,0219,485192362
68.Madagascarmg25,883,7112,2833,6223,450,364,7736,086773048
69.Georgiage18,354,0814,0626,935,030,481,157,9113076119155
70.Greecegr21,946,2513,3932,893,130,721,814,4379376083
71.Albaniaal17,708,3811,2619,606,112,254,908,5468526370
72.Mexicomx17,746,7712,8519,982,810,791,632,06975869106
73.Ecuadornet.ec17,715,2511,8024,461,340,480,951,65138101120150
74.Philippinescom.ph14,373,4711,0925,089,420,412,3021,501444492223
75.Indonesianet.id16,614,6210,1720,467,000,992,707,1362283756
76.Armeniaam14,436,0210,9519,392,880,410,755,2312081131142
77.United Arab Emiratesnet.ae17,786,0910,9223,402,200,500,700,89143128139153
78.Malaysianet.my24,113,6410,2230,006,360,421,986,96105496599
79.Croatiahr16,203,819,8719,615,780,752,186,1377425376
80.Brazilcom.br14,634,1610,7521,110,500,180,380,58185137151178
81.Omanom21,654,9210,2021,963,430,400,642,5716487151203
82.Colombianet.co16,074,479,7423,411,430,390,832,0915395112189
83.Nicaraguanet.ni12,934,359,6116,231,880,440,812,221488499168
84.Brazilnet.br14,154,009,6919,550,510,180,360,54191139160190
85.Turkeycom.tr13,404,609,3818,021,580,450,621,5113975128150
86.Thailandco.th30,424,548,8926,605,680,381,433,3517188122219
87.Costa Ricaco.cr16,084,569,3020,830,910,370,591,28183115136216
88.Brazilbr13,823,498,9619,290,520,150,330,58214127151175
89.Hondurashn11,323,018,5813,002,210,401,022,5213379102177
90.Ecuadorec14,012,748,2117,741,190,410,771,58160103123167
91.Morocconet.ma11,773,708,0410,091,950,260,660,881115071107
92.Jordanjo11,163,548,1213,870,870,230,460,70188119154173
93.Cypruscom.cy9,904,527,9312,941,950,530,792,3611381107138
94.Paraguaynet.py11,883,718,1314,540,370,270,370,42228189209266
95.Mexicocom.mx16,152,967,7419,313,270,370,703,001216285148
96.Boliviabo8,383,057,7111,710,440,240,420,59190138150210
97.Colombiaco28,892,957,5027,9510,770,310,595,9918545185257
98.Palestineps7,563,147,1811,740,670,410,530,621338998127
99.Boliviacom.bo9,492,787,2014,030,550,300,480,71189136151210
100.Bosnia and Herzegovinanet.ba10,645,457,1310,530,980,380,451,03835076105

Top 20 hostiteľov

   Download (Mbits)Upload (Mbits)Ping (ms)
ŠtátHostnamePočet testovAVGQ1MedianQ3AVGQ1MedianQ3AVGQ1MedianQ3
Indiaairtel.in
 
541,232,78730,1902,1430,715,09598,9762,4353444
Czech Republicvutbr.cz
 
501,693,72601,9877,1503,593,64651,8872,74113
Japannuro.jp
 
368,073,17224,5736,5367,153,65160,4780,52761138
Hungarybme.hu
 
316,871,68234,3598,9222,371,43121,4366,58235
Polandtonetic.pl
 
131,037,31126,4179,320,2212,2014,1423,4720101317
Czech Republicsatt.cz
 
150,077,2687,77143,1133,179,5791,0297,156457
Japanbbiq.jp
 
205,141,9292,90321,6146,231,8671,80229,840202344
Polandwtvk.pl
 
165,138,8386,28167,6139,632,1382,94135,4157915
Czech Republiccvut.cz
 
254,219,7682,80446,8275,319,1384,41593,3212411
Italymclink.it
 
68,6618,9690,8792,9050,456,6060,5782,4223151721
Japanad.jp
 
129,927,6576,83165,1125,716,8871,29177,648152252
Polandvirtuaoperator.pl
 
181,919,0589,00188,165,6014,9646,2286,87185722
Singaporesingnet.com.sg
 
137,628,8083,78176,386,2014,7547,6397,3043104148
Switzerlandcablecom.ch
 
149,426,4086,94202,772,2518,3740,7483,652991523
Polandennet.pl
 
167,427,3884,70224,765,4620,2843,5874,30167917
Japancommufa.jp
 
154,634,9874,36161,3188,328,1064,06243,237121857
Swedenbahnhof.se
 
119,735,6977,32129,072,1313,8951,1893,242881736
Czech Republicvsb.cz
 
75,5914,8866,8693,0182,3915,3371,6593,901981218
Polandcity-net.pl
 
116,745,6489,18159,624,8419,6923,6525,831371015
Polandkorbank.pl
 
104,629,9773,34104,580,4614,4853,4193,6417101322