Štatistika rýchlosti internetu podľa názvu hostiteľa používateľa

Ukazuje to 100 najlepších krajín zoradených podľa rýchlosti sťahovania a nahrávania. Rýchlosť sťahovania má dvojnásobnú dôležitosť ako nahrávanie v tomto poradí.

Veríme hlavne strednej hodnote; je spoľahlivejšia ako čistá priemerná hodnota. Publikujeme tiež dolný kvartil (Q1) a horný kvartil (Q3). Median, Q1 a Q3 vám môžu poskytnúť predstavu o štatistickom rozložení výsledkov testov.

Graf rýchlosti internetu vo svete

Sťahovanie

Nahrávanie

Odozva

Top 100 krajín

Tieto štatistiky sa zostavujú pomocou TLD spätného záznamu IP (názov hostiteľa). Niektoré krajiny používajú viacero TLD (napríklad .co.uk, .net.uk). Kliknutím na názov krajiny (ak je to možné) zobrazíte podrobné štatistiky.

   Download (Mbits)Upload (Mbits)Ping (ms)
 ŠtátTLDAVGQ1MedianQ3AVGQ1MedianQ3AVGQ1MedianQ3
1.Singaporenet.sg137,331,7069,29133,899,6115,3442,66117,4236919
2.Romaniaro123,522,3852,02108,176,8714,2644,0892,3130101628
3.Singaporecom.sg123,723,7657,31135,172,216,8129,6587,274673749
4.Japanjp106,017,3548,65109,088,195,2529,0388,6652194265
5.Switzerlandch86,0123,8549,5897,2540,489,5721,5444,0928121626
6.Portugalpt71,8915,8243,3496,1638,517,5420,0869,2433111525
7.San Marinosm72,8413,4941,8671,0510,763,219,8318,8342223240
8.Spaines77,4812,7237,1393,0532,702,5016,6745,6752243456
9.Swedense80,1916,9638,8693,5744,974,0511,1553,3043132745
10.Hong Kongcom.hk62,8416,6238,9370,5730,468,679,4410,5938152437
11.Turks and Caicos Islandstc43,1410,1533,7552,0131,204,3818,8843,3969356895
12.Netherlandsnl65,0114,9634,1374,5327,254,6316,6627,1147202436
13.Hungaryhu77,7413,4236,3187,8824,523,8911,0522,6332131933
14.Luxembourglu75,7012,0131,1683,4237,474,0820,0945,8048233246
15.Polandcom.pl72,0313,5434,8185,8730,293,2111,4031,5731131831
16.Icelandis67,6014,7833,27101,821,685,1413,6132,8066536276
17.Norwayno70,1511,0933,9278,0026,433,2911,9928,2155203251
18.Liechtensteinli60,1017,7334,7763,4321,511,264,9310,0025122040
19.Belgiumbe61,9513,2031,3668,8712,675,839,4018,6741223041
20.New Zealandco.nz57,5811,9530,0768,2120,001,2110,2719,3473334463
21.Germanyde67,8711,4330,4857,8013,912,048,9918,2039182739
22.Moldaviamd32,7114,0422,9440,2128,5711,1723,1438,0251324152
23.Canadaca46,2510,3929,4468,0720,082,269,9119,8352162546
24.New Zealandnet.nz55,2010,1929,3156,2718,271,179,1620,4378415169
25.Polandnet.pl64,7110,9628,7165,3120,862,839,8227,8937142137
26.Bulgariabg37,7313,3526,2346,4721,793,7614,1629,8555213959
27.Vietnamvn34,718,2329,5449,3217,791,036,4924,511073868122
28.Israelco.il49,9816,1531,0760,913,170,982,013,88841890114
29.Indonesiaco.id39,7811,5824,3246,8221,996,8515,1433,0156203149
30.Australiacom.au32,7610,9427,0145,4111,211,459,1917,9451203150
31.Denmarkdk60,057,8125,3667,4730,862,3512,3542,5151274458
32.Austriaco.at44,0616,1326,4252,1813,315,188,0214,7528161830
33.Israelnet.il66,4111,1527,2361,2311,151,382,484,89831587114
34.Finlandfi45,129,9423,7046,8014,022,869,0816,5352284160
35.Estoniaee39,109,5924,3646,5519,163,147,3317,8762194058
36.United Kingdomnet.uk36,2814,5823,6832,4824,491,897,6618,1432172841
37.Italyit41,248,6323,2648,0414,720,967,5018,5445193148
38.Ukrainenet.ua31,4610,3420,3941,9419,293,8612,4124,7560405166
39.Ukraineua27,149,8518,8931,3119,014,5713,1425,5456364860
40.Indiaco.in74,899,6520,4841,1349,253,139,2230,7254284058
41.Austriaat35,599,2521,3141,9710,032,236,7012,0839162237
42.Czech Republiccz38,8110,4721,4843,6417,172,435,8616,0035142234
43.Australianet.au30,4210,0422,0242,608,040,824,2114,9064233258
44.European unioneu46,949,1019,7341,9126,113,128,6523,2140132139
45.Latvialv40,336,2919,8542,2620,771,706,7817,6479405479
46.Belarusby29,417,3218,2737,1616,981,339,6522,7486475569
47.Slovakiask46,629,1020,3142,5115,691,725,0414,3739162739
48.Polandpl51,617,0819,1047,2617,351,667,0319,2644193245
49.Indiain36,295,9518,9642,5025,230,846,5330,06113184773
50.United Statesus38,117,2720,0050,6510,430,914,168,9991447495
51.Trinidad and Tobagoco.tt20,5912,4821,2427,051,830,430,812,6015090124198
52.Lithuanialt36,938,8419,2042,6116,441,174,4620,3568405475
53.Bosnia and Herzegovinaba29,7610,4917,5742,115,583,496,187,44193404762
54.Montenegrome29,4210,5019,3238,189,291,201,585,0664465666
55.United Kingdomco.uk29,286,5317,4739,1012,341,003,2813,2194395378
56.Japanco.jp44,365,1214,8662,6622,621,587,9925,26104466799
57.North Macedoniacom.mk18,098,2117,8726,157,310,650,922,81975360101
58.Ukrainecom.ua26,985,9714,6346,9319,101,066,8433,7670354576
59.Irelandie34,636,4016,2435,8112,071,003,0512,0449254063
60.Mexiconet.mx20,916,3716,5426,533,270,682,054,43975060100
61.Francefr78,565,2615,5159,1140,370,702,6431,4354162746
62.Indianet.in33,857,4414,3138,8519,820,824,6615,8348112659
63.Indonesiaid24,393,8611,7240,3016,020,899,3629,541052438110
64.United Arab Emiratesnet.ae33,186,6015,6139,586,880,540,862,2415298133183
65.Antigua and Barbudaag17,0511,6315,5317,573,360,810,951,15158122128137
66.Ecuadornet.ec19,295,6315,3628,901,540,501,242,14140100109142
67.Jordancom.jo24,525,1315,5936,532,530,470,773,3112690127150
68.Thailandth89,974,6813,8371,5218,160,373,2520,121334290225
69.Russiaru30,064,1413,0835,8120,010,844,6623,6389326091
70.Croatiahr21,505,4513,5724,007,320,822,487,1070395069
71.Serbiars30,946,0713,3133,766,160,812,807,9278465875
72.Mexicomx17,625,7012,7820,862,460,481,462,051165769156
73.Albaniaal17,538,0812,1622,184,191,162,536,0784516796
74.Sloveniasi28,396,9211,8942,826,691,672,615,7685597991
75.Armeniaam15,792,9512,4620,053,640,370,591,3014290135155
76.Greecegr19,415,6811,6427,332,800,711,574,0983436487
77.Georgiage16,293,2512,0122,663,100,410,582,6013093126160
78.Omanom30,715,2511,6025,736,920,491,115,021126086149
79.Indonesianet.id14,893,499,4119,385,990,892,225,2158273653
80.Nicaraguanet.ni12,034,359,7215,911,920,481,032,881218389119
81.Brazilcom.br13,833,949,8120,000,460,190,410,57193140155186
82.Costa Ricaco.cr17,323,759,3825,951,140,380,731,66182106131205
83.Turkeycom.tr12,764,099,0717,771,640,410,621,5713377120142
84.Madagascarmg21,951,687,5030,5917,850,293,4721,841061534189
85.Brazilbr12,764,078,9119,270,520,180,380,59174131157193
86.Cypruscom.cy12,104,098,6218,032,680,540,983,8011080104136
87.Brazilnet.br12,943,468,8117,990,440,170,370,53195143165195
88.Thailandco.th36,743,707,7129,3511,780,371,9510,0915546142227
89.Colombianet.co13,703,328,3219,091,260,380,661,7816598119195
90.Boliviabo8,893,198,3412,820,470,270,460,61186139152185
91.Uruguaynet.uy10,372,787,6117,150,370,300,410,47217166178229
92.Bosnia and Herzegovinanet.ba9,035,057,3810,540,720,360,460,6996516693
93.Malaysianet.my20,282,916,5122,935,730,381,805,831155167122
94.Jordanjo8,362,277,1311,330,720,150,420,54161122159175
95.Mexicocom.mx15,152,696,9917,422,890,350,612,761246587143
96.Hondurashn8,472,756,6810,731,520,390,751,9515382113177
97.Bangladeshcom.bd12,021,875,7414,387,330,532,087,621012178108
98.Philippinescom.ph9,511,936,3015,182,960,240,401,35221115205275
99.Colombiaco17,901,736,2713,446,920,290,442,5220672190305
100.Bangladeshnet.bd20,150,964,6518,4119,381,003,4316,25761175100

Top 20 hostiteľov

   Download (Mbits)Upload (Mbits)Ping (ms)
ŠtátHostnamePočet testovAVGQ1MedianQ3AVGQ1MedianQ3AVGQ1MedianQ3
Japannuro.jp
 
280,665,88136,6416,4254,640,6196,69354,63682551
Czech Republiccvut.cz
 
305,433,53122,7573,2337,728,08124,3717,6132310
Polandwtvk.pl
 
134,742,5990,93170,8132,044,0290,90161,2167915
Hungaryberotel.hu
 
174,951,3291,73283,182,1835,7070,43118,5178815
Czech Republicsatt.cz
 
132,473,5781,8993,88123,276,5089,8694,266457
Polandtarnobrzeg.pl
 
111,739,9685,3893,1865,8734,4868,7594,0122131619
Czech Republiccuni.cz
 
118,127,0977,5394,12124,331,0479,2997,6193510
Czech Republicbdtel.cz
 
169,439,4572,50216,4133,333,5686,02139,78358
Swedenbahnhof.se
 
106,633,3787,23131,369,9814,1254,6192,6529111639
Czech Republickabel1.cz
 
81,4165,3777,7490,0566,8733,8865,8787,5315789
Polandennet.pl
 
164,237,9586,69234,466,7826,4946,8895,12157915
Netherlandsupc.nl
 
99,4449,7199,09139,320,0114,0719,4322,2048222954
Japancommufa.jp
 
145,033,4778,14162,0140,521,8155,82125,639143760
Switzerlandcablecom.ch
 
158,729,2288,20194,292,2119,6533,5289,842191522
Germanydg-w.de
 
147,729,6973,42232,489,5526,9262,25147,22291320
Czech Republicworldonline.cz
 
81,5634,2978,12123,158,2527,0145,6188,85117913
Switzerlandleunet.ch
 
98,2845,0273,9293,3774,7417,2353,4987,25184816
Romaniafiberlink.ro
 
122,232,4874,81153,358,4716,0146,9776,5931151731
Czech Republickve.cz
 
118,627,7368,12146,7127,627,0059,40155,61681116
Polandeaw.com.pl
 
119,730,3783,86224,918,886,2422,3925,3328131621